Oto nowe przetworniki typu P-90 od JBE Pickups

Oto nowe przetworniki typu P-90 od JBE Pickups

13 maja 2020, 09:00
Producent: JBE Pickups

Fani P-90 nie mogą czuć się w ostatnich miesiącach zaniedbywani przez producentów przetworników. Tym razem nowy model tego typu znalazł się w ofercie firmy JBE Pickups i łączy tradycyjne brzmienie ze współczesną, bezszumową technologią. 

JBE Black Beauty Soapbar P-90 jest najnowszą propozycję renomowanej firmy, skierowaną do miłośników brzmień typu P-90. Podobnie jak wcześniejsze modele Sopbar JBE, również czarna piękność oferuje klasyczne brzmienie P-90, pozbawione szumów, generowanych przez oryginalne konstrukcje tego typu. To co wyróżnia Black Beauty Soapbar P-90 na tle innych soapbarów JBE to fakt, że wyżej wymieniony model jest w pełni zakryty. W pozycji pod gryfie, Black Beauty Soapbar P-90 oferuje dużą dawkę ciepła oraz selektywności, podczas gdy pod mostem, przetwornik pokazuje charakterek i pazur, charakterystyczny dla P-90. Gdy pracują oba przetworniki, można odczuć pełne spektrum tonalne, nie zatracając cech charakterystycznych każdego z przetworników. 

 

[img:1]

Akcesoria gitarowe Pickupy do gitary elektrycznej

Gitara

DigiTech - nowa marka w dystrybucji ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz