K-Line Guitars przedstawiają serię przetworników PAF

K-Line Guitars przedstawiają serię przetworników PAF

6 kwietnia 2020, 09:00
Producent: K-Line Guitars

Michał Anioł mawiał, że "geniusz to wieczna cierpliwość". W takim wypadku najnowsze PAFy od K-Line Guitars muszą być genialne, gdyż są efektem ponad 7 lat badań i eksperymentów. 

 

 

Do tej pory asortyment przetworników K-Line Guitars kojarzony był głównie z modelami do Stratów, Tele i P-90. Najnowszy model PAF Low Output jest wędrówką na terytorium humbuckerów. Co charakteryzuje dobry przetwornik typu PAF? Jasność oraz klarowność brzmienia, tak ciężka do uzyskania we współczesnych konstrukcjach, a możliwa dzięki zastosowaniu asymetrycznych cewek oraz właściwej kombinacji składu magnesów. Warto również nadmienić, że każdy z przetworników (sprzedawanych osobno lub w kompletach) nawijany jest ręcznie przez Chrisa Kroenlein'a w tym samym miejscu, w którym powstają cenione instrumenty K-Line Guitars

 

[img:1]

 
Pickupy do gitary elektrycznej

Gitara

DigiTech - nowa marka w dystrybucji ESS Audio
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz