Show System rusza z promocją na wytwornice Antari

Show System rusza z promocją na wytwornice Antari

16 marca 2020, 11:00
Producent: Antari
Dystrybucja: Show System

Antari ICE 101 - Wytwornica dymu teraz o 1000 zł taniej

Ciężki dym to nieodzowny element wszystkich imprez weselnych, eventów czy spektakli teatralnych. Antari ICE 101 to wytwornica ciężkiego dymu, która spełnia oczekiwania wszystkich użytkowników. Teraz dostępna w niewiarygodnie niskiej cenie!

 

[img:3]

 

Antari Ft 100 - Wytwornica dymu do zadań specjalnych

Antari FT 100 to wytwornica stworzona do działań specjalnych. Urządzenia te z powodzeniem są wykorzystywane podczas szkoleń przez jednostki Państwowej Straży Pożarnej czy Zastępy Ratownictwa Górniczego. Nowatorskie rozwiązania zapewniają bardzo wysoką wydajność oraz pozwalają na używanie jej w rękawicach przeciwpożarowych. Dzięki temu FT 100 jest najlepszą wytwornicą szkoleniową na rynku. Teraz dostępna w najlepszej możliwej cenie.

 

[img:1]

 

Antari B100 – Nowa promocyjna cena!

Jeśli pytacie o niezawodną, wyjątkowo wydajną i przystępną cenowo wytwornicę baniek, to Antari B 100 jest odpowiedzią! B100 to mała, kompaktowa wytwornica baniek mydlanych wyposażona w podwójne koło obrotowe, która potrafi zaskoczyć wydajnością przy stosunkowo niskim zużyciu płynu. Została zaprojektowana do ciągłej pracy, dlatego stanowi idealne rozwiązanie dla firm z branży rozrywkowej, agencji reklamowych, dyskotek i klubów. Teraz dostępna w jeszcze lepszej cenie!

 

[img:2]

 

więcej: www.antari.pl
Wytwornice Dymu Baniek

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Show System

tel.: +48 602 40 20 80
tel.: +48 602 40 20 20
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Mostowa 11 61-854 Poznań

Sklepy muzyczne > Antari rozwiń listę sklepów

HiFi

Sharpy Plus Aqua - nowa, wodoodporna głowica od Claypaky
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz