ISE'20: Audio-Technica ES954 - Budżetowe rozwiązanie konferencyjne

ISE'20: Audio-Technica ES954 - Budżetowe rozwiązanie konferencyjne

17 marca 2020, 12:00
Producent: Audio-Technica

Podczas targów ISE2020 Audio-Technica zaprezentowała wiszący zestaw mikrofonowy ES954 - budżetowe rozwiązanie dla sal konferencyjnych i pokojów spotkań. W połączeniu z cyfrowym smart mikserem Audio-Technica ATDM-0604, czterokapsułowy zestaw mikrofonowy ES954 zapewnia pokrycie w 360° poprzez cyfrową symulację kardioidalnych lub hiperkardioidalnych charakterystyk kierunkowych mikrofonów, które można ustawiać w osi poziomej oraz odchylać w osi pionowej.

 

 

Zestaw ES954 pierwotnie zaprojektowano z myślą o wideokonferencjach. Można go używać pojedynczo albo stosować wiele modeli jednocześnie - w przypadku gdy chcemy by każda osoba mówiąca była słyszalna. Nie ma ograniczeń co do ilości kanałów poza tym jakie są możliwości miksera lub urządzenia DSP służącego do sterowania systemem. Intuicyjna grafika miksera ATDM-0604 umożliwia sterowanie szerokością i kierunkiem każdej wirtualnej charakterystyki kierunkowej, która może być edytowana z dokładnością do 30°. Istnieje możliwość pochylenia wiązki dźwięku w zależności od wysokości sufitu w pomieszczeniu i ułożenia widowni.

 

[img:5]

 

Do zestawu mikrofonowego ES954 jest na stałe dołączony 1.2-metrowy kabel, z blokadą umożliwiającą łatwe ustawienie wysokości zawieszenia mikrofonu. Autorska technologia Audio-Technica UniGuard chroni przed interferencjami fal radiowych. Opakowanie zawiera uchwyt montażowy do sufitu AT8554 ze złączami RJ45 i zaciskami na końcach przewodów do łatwej i bezpiecznej instalacji. ES954 podłącza się do miksera przy użyciu pary standardowych kabli Cat5. Dwa kable RJ45 są dostarczone wraz z zestawem w celu podłączenia 4 kanałów i lampki LED do miksera. Zintegrowany z mikrofonem sygnalizator LED w formie pierścienia 360 informuje o statusie mute danego zestawu.

 

[img:2]

 

W prostym ustawieniu pojedynczy zestaw ES954 może być zawieszony nad środkiem stołu w sali konferencyjnej. Zestaw można skonfigurować z poziomu miksera by zapewnić równe pokrycie z czterech identycznie ustawionych kapsuł. Zestaw wraz z bramką na każdym kanale mikrofonowym można tak skonfigurować, by system automatycznie śledził każdą mówiącą osobę poruszającą się po pomieszczeniu.

Różne ustawienia siedzeń w pokoju mogą być pokryte przez dostosowanie charakterystyk czterech kapsuł w oprogramowaniu miksera. Ustawienia charakterystyk można zapisywać jako presety i szybko przywoływać. W dużych pomieszczeniach można zainstalować więcej zestawów ES954 - na przykład po jednym nad każdym końcem stołu. Charakterystyki kierunkowe mikrofonów mogą być dostosowywane w zależności od potrzeby.

 

[img:4]

[img:3]

 
Nagłośnienie instalacyjne Systemy konferencyjne Mikrofony, pulpity mikrofonowe

Gdzie kupić?

Audio-Technica Audio-Technica www.audio-technica.com

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08.00 - 16.00 

adres:
ul. Gajdy 24 02-878 Warszawa

Sklepy muzyczne > Audio-Technica rozwiń listę sklepów

Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz