ISE'20: KARA II i LA2Xi - nowości z targów od L-Acoustics

ISE'20: KARA II i LA2Xi - nowości z targów od L-Acoustics

18 marca 2020, 12:00
Producent: L-acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

KARA II i LA2Xi to najnowsze produkty L-Acoustics, które wraz z instalacyjnymi wersjami systemów ARCS A10 i ARCS A15 stanowiły punkt centralny stoiska firmy na ISE2020.

W naszej video-relacji ze stoiska L-Acoustics na ISE2020 możecie zobaczyć prezentację nowych rozwiązań firmy, której udziela Wojtek Mazurek z Audio Plus.

 

 

L-Acoustics KARA II

KARA II to kontynuacja jednego z najlepiej sprzedających się systemów w ofercie L-Acoustics – to modularny system liniowy, zdolny do pracy samodzielnej lub wraz z towarzyszącym subbasem SB18. System wyposażony jest od teraz w procesory DSP Panflex oraz w nowe falowody, pozwalające na błyskawiczną zmianę kątów dyspersji horyzontalnej: 70°, 90° (asymetryczne lewo- lub prawostronnie) i 110°. Ustawienie 70° umożliwia lepszą kontrolę nad propagacją dźwięku, zwiększa też skuteczność paczki o 2 dB.

Wciąż zawarte są one w bardzo kompaktowych i lekkich obudowach ze znanym i sprawdzonym systemem montażowym, umożliwiającym ustawienie kątów w przedziale 0° - 10°. Z kolei zaawansowane DSP Panflex pozwoli na dalsze sterowanie wiązką, by jak najlepiej wpasować się w dany obiekt.

 

[img:2]

 

L-Acoustics LA2Xi

LA2Xi to najbardziej kompaktowy wzmacniacz/sterownik w ofercie L-Acoustics, przeznaczony na rynek instalacyjny. Zawarte w obudowie 1U urządzenie o architekturze 4x4 przeznaczone jest do napędzenia zarówno małych, jak i większych systemów głośnikowych tego producenta – wyposażone jest w 4 kanały po 640W (4Ω) z możliwością mostkowania.

Wewnątrz zawarty jest potężny silnik DSP, znany z flagowego modelu LA12X, obsługujący funkcje zarządzania głośnikami, zabezpieczeń, monitoringu oraz kalibracji i strojenia systemu. LA2Xi posiada wejścia analogowe i AES oraz zapewnia obsługę AVB. Instalatorzy odnajdą tu również cztery przypisywalne GPIO z zaciskami instalacyjnymi oraz zapasowe zasilanie 24 V DC dla karty DSP.

 

[img:1]

 
Systemy liniowe

Gdzie kupić?

L-acoustics L-acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

(prawie) wszystko o konsolecie DiGiCo Quantum 338 [live]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz