Prolight + Sound - impreza dopiero za rok

Prolight + Sound - impreza dopiero za rok

17 marca 2020, 11:00

Do przewidzenia był fakt przełożenia targów Prolight + Sound na późniejszy termin ze względu na pandemię koronawirusa. Organizator podał nowy termin targów, tj. 13-16 kwietnia 2021.

Prolight + Sound to największe w Europie targi branżowe o tematyce oświetlenia i Pro Audio. Wydarzenie od lat wyróżnia się wyraźnym motywem przewodnim, jednocześnie oferując szerokie spektrum atrakcji - od światła i dźwięku, poprzez teatr i scenę, a na integracji systemów AV, technologii wyświetlania i multimediach oraz bezpieczeństwie i ochronie zdarzeń skończywszy.

HiFi

Gitara Kirka Hammetta z klipu "One" na aukcji!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz