Stormzy wybrał mikser rackowy Soundcraft Ui24R

Stormzy wybrał mikser rackowy Soundcraft Ui24R

24 marca 2020, 11:00
Producent: Soundcraft
Dystrybucja: ESS Audio

Brytyjski grime'owy raper Stormzy i jego realizator FOH, Raphael Williams w trasie koncertowej korzystają z bezprzewodowo kontrolowanego miksera Soundcraft Ui24R. Największy model z rodziny Ui uzupełnia system, składający się z dwóch konsolet Vi2000 i odpowiada za komunikację z ekipą za sceną i artystami oraz monitorami odsłuchowymi JBL 708P.

Soundcraft Ui24R to kompletny, przystosowany do zamontowaniu w skrzyni rack mikser cyfrowy oraz rejestrator wielośladowy, który dostarcza kompletny układ wejść i wyjść, czysty dźwięk, intuicyjność obsługi i niezawodność – wszystko to w udoskonalonej konstrukcji.

 

[img:1]

 

Ui24 bez problemu sprawdzi się jako stagebox i może być kontrolowany aż z 10 urządzeń jednocześnie, przez kabel Ethernet RJ45, bądź wbudowany dwupasmowy router Wi-Fi sprawiając, że nie ma znaczenia gdzie się znajdujesz – zawsze będziesz miał kontrolę nad mikserem. Wyposażony w renomowane algorytmy przetwarzania sygnału HARMAN'a, przedwzmacniacze STUDER'a i wiele więcej – od studia do sceny, Soundcraft Ui24R ma być optymalnym rozwiązaniem dla artystów, klubów muzycznych, obiektów kultury, firm eventowych oraz akustyków, którzy chcą zaoszczędzić miejsce i dostarczyć najlepszą jakość dźwięku.

 

[img:3]

[img:2]

 
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Soundcraft Soundcraft www.soundcraft.com

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > Soundcraft rozwiń listę sklepów

PHONUM - idealne rozwiązanie do zdalnych spotkań
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz