Obsidian Control Systems oferuje bezpłatne cotygodniowe szkolenia online

Obsidian Control Systems oferuje bezpłatne cotygodniowe szkolenia online

23 marca 2020, 11:00
Producent: Elation

Obsidian Control Systems zaniepokojony skutkami COVID-19 postanowił w tym trudnym czasie wspierać branżę eventową i zaoferował bezpłatne cotygodniowe sesje szkoleniowe obejmujące platformę sterowania ONYX i nowe urządzenia przesyłania danych NETRON.

Zajęcia będą prowadzone online i są dostępne na całym świecie dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o zaawansowanych, ale także intuicyjnych produktach do sterowania oświetleniem Obsidian. Od przyszłego tygodniu (23 marca) co tydzień odbędą się następujące darmowe zajęcia:

 

  • Wtorki: Wprowadzenie do NETRON - 2 godziny (pierwsze zajęcia 24 marca)
    Szkolenie  z zakresu dystrybucji danych NETRON, wyświetlanie nawigacji i  pełne szkolenie na temat wszystkich funkcji dostępnych w zdalnym interfejsie internetowym.
 
  • Środy: ONYX 101 - 3 godziny (pierwsze zajęcia 25 marca)
    Podstawy platformy ONYX, od patchowania i kontroli urządzeń po pisanie podstawowych cue i efektów.
 
  • Czwartki: ONYX Advanced - 3 godziny (pierwsze zajęcia 26 marca)
    Każdego tygodnia na otwartym forum będą omawiane różne tematy, które zachęcają użytkowników do interakcji i zadawania pytań. Tematy obejmą poruszanie się po nowym silniku pikseli DYLOS do budowania cue i ich odtwarzania, a także tworzenia efektów. Omówimy szczegółowo środowisko robocze ONYX wraz z wszelkimi innymi tematami, którymi zainteresowani są użytkownicy.

 

Więcej informacji i rejestracja są dostępne na stronie szkoleniowej Obsidian Control.


ONYX to potężna, ale łatwa w obsłudze platforma sterowania oświetleniem zaprojektowana zarówno dla konsol sprzętowych, jak i systemów komputerowych. Oprogramowanie ONYX w pełni integruje kompozytora pikseli DYLOS Obsidian i jest dostępne do pobrania bezpłatnie w wersji do czterech Universów z obsidiancontrol.com. W połączeniu z plikiem prezentacji oprogramowania do projektowania oświetlenia Capture dla ONYX, jest to idealna okazja do nauki ONYX w zaciszu własnego domu.

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Ciekawe instalacje: System nagłośnienia Teatru Nowego w Zabrzu
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz