Sensacja internetu w nowym klipie Nialla Horana

Sensacja internetu w nowym klipie Nialla Horana

19 marca 2020, 14:24

Boss Baby Brody – 4-latek, który stał się sensacją internetu za sprawą nagrania, na którym tańczy do „The Nutcracker” – wystąpił w alternatywnej wersji klipu Nialla Horana „No Judgement”.
[img:1]

Brody, nazywany również Tiny Dancer i Baby Fosse, zyskał rozgłos za sprawą domowego nagrania, a teraz pojawia się w klipie eks gwiazdora One Direction. Za reżyserię teledysku odpowiada Kanya McMahon, która zrealizowała także „Heartbreak Weather”. W klipie pojawia się siostra 4-letniego tancerza, Dylan, bracia Jackson i Roman oraz rodzice – Danielle i Bobby.„No Judgement” promuje album „Heartbreak Weather”, który ukazał się 13 marca.

Pop

Muzyka

Shawn Mendes w Polsce
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz