ISE'20: QSC AD-P.HALO - Nowy designerski głośnik instalacyjny

ISE'20: QSC AD-P.HALO - Nowy designerski głośnik instalacyjny

27 marca 2020, 11:00
Producent: QSC Audio
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

W grudniu 2019 firma QSC oficjalnie poinformowała o wykupieniu wszystkich udziałów w firmie Attero Tech - jest to zwieńczeniem wieloletniej współpracy dwóch firm oraz ich wzajemnie kompatybilnego portfolio. Na ISE2020 QSC, oprócz rozwiązań do dystrybucji audio wykupionej, partnerskiej marki, prezentowało również własne produkty instalacyjne, w tym nowy głośnik wiszący AD-P.HALO.

Na potrzeby naszej video-relacji z ISE2020, prezentacji nowego głośnika z serii Acoustic Design oraz rozwiązań wykupionej przez QSC marki Attero Tech udzielił Grzegorz Fotek z Aplauz Audio.

 

 

QSC AD-P.HALO

AD-P.HALO to nowa konstrukcja w serii Acoustic Design. Jest to głośnik wiszący (wahadłowy), będacy kompletnym rozwiązaniem dla wysokiej klasy obiektów restauracyjnych, hotelarskich i wszystkich innych, w których subtelna, wysokiej jakości muzyka tła determinuje atmosferę.

Wyposażony w specjalny układ subwoofera 6.5" z portami basowymi i czterech satelit 2.75" pasywny głośnik jest natychmiast gotów do zawieszenia i pracy, bez konieczności konfiguracji, z zachowaniem wysokiego poziomu estetyki.

AD-P.HALO charakteryzuje się mocą znamionową 200 W RMS,110-stopniową propagacją dźwięku, oraz wysoką dynamiką i skutecznością, według producenta znacząco wykraczającą poza możliwości zbliżonych konstrukcji. Połączenia sygnałowe zrealizowane są w formie 4-pinowych złącz zaciskowych (Euroblock).

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

  
więcej: www.qsc.com
Nagłośnienie instalacyjne Kolumny i głośniki instalacyjne

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

Mackie Mainstream - mały, zgrabny interfejs do streamingu
Więcej wiadomości