Marazm? Przestój? Nie w Music Express!

Marazm? Przestój? Nie w Music Express!

20 marca 2020, 09:00

Właśnie ruszyła największa akcja promocyjna w historii sklepu muzycznego Music Express pod hasłem WIOSENNE MEGA CIĘCIA, w ramach której setki produktów zostało ubranych w nowe, najniższe na rynku ceny. To perfekcyjny czas na okazyjne zakupy!

Music Express na rynku istnieje od ponad 15 lat i z pewnością dobrze zna się na zaspokajaniu potrzeb klientów. Dlatego, z uwagi na panującą w kraju trudną sytuacje epidemiczną oraz mocno zakręcony kurek ze wszystkimi imprezami, spotkaniami, koncertami oraz eventami DJ, twórcy, zespoły oraz agencje mają idealny czas aby na chwilę odpocząć, zaplanować dalsze działania i zrobić przemyślane i spokojne zakupy. 

Więcej czasu spędzonego w domu to z pewnością dobry argument za tym aby przejrzeć stary sprzęt, dokonać niezbędnej konserwacji oraz przeglądu i w końcu zastanowić się nad tym co można by było jeszcze ulepszyć w swoich zestawach, jakie nowe zakupy poczynić, aby gdy już wszyscy wrócimy do 100% działalności, pokazać się z jak najlepszej strony.

 

[img:1]

 

Music Express od lat uchodzi za największy i z pewnością jeden z najtańszych sklepów muzycznych w kraju, mając w swojej ofercie tysiące produktów i aktualne stany magazynowe. Łącząc to z błyskawiczną dostawą firmie zaufały dziesiątki tysięcy klientów. Teraz akcja WIOSENNE MEGA CIĘCIA jest zaproszeniem dla całej branży do zakupów po cenach, jakich nie znajdziecie z pewnością nigdzie indziej! To absolutne panaceum gdy nie macie zbyt dużego budżetu, a chcecie kupić najlepszy na rynku sprzęt.

Setki produktów – od płynów do wytwornic, mikrofonów i słuchawek, przez ruchome głowy, oświetlenie sceniczne i dekoracyjne po zestawy nagłośnieniowe oraz maszyny. Ogromny wybór i jedna bardzo prosta zasada – kto pierwszy ten lepszy!

Akcja WIOSENNE MEGA CIĘCIA potrwa do wyczerpania zapasów i wyprzedania promocyjnej puli sprzętu, dlatego każdy ma szansę, jednak bardzo ograniczony czas. Udanych łowów i zakupów!

 

[img:2]

Przejdź do sklepu
 
Ruchome głowy Wytwornice Kolumny i głośniki Mikrofony Słuchawki

HiFi

Premiera nowych głowic Prolights już 13 i 14 kwietnia
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz