Ernie Ball i J.Valentine prezentują nową linię sygnowanych gitar

Ernie Ball i J.Valentine prezentują nową linię sygnowanych gitar

24 marca 2020, 10:00
Producent: Ernie Ball
Dystrybucja: Music Info

Od momentu pojawienia się na rynku, sygnowane nazwiskiem Valentine gitary Ernie Ball Music Man wzbudzają zachwyt wszechstronnością brzmieniową oraz pięknym, ponadczasowym designem. Na rok 2020 modele z tej serii doczekały się lekkiego odświeżenia, polegającego m.in. na zaprezentowaniu nowych wersji kolorystycznych. 

 

 

Przypomnijmy, Ernie Ball Music Man Valentine jest instrumentem sygnowanym przez doskonałego muzyka zespołu Maroon 5, James'a Valetine'a. Gitary zbudowane zostały w oparu o lekki, jesionowy korpus, klonowy (poddany obróbce termicznej) gryf oraz specjalnie zaprojektowane przetworniki. 

 

[img:4]

 

Instrumenty z tej serii dostępne będę w trzech wersjach kolorystycznych. Classic Natural jak sama nazwa wskazuje podkreśla fakturę drewna. Doskonałym uzupełnieniem wizualnym jest czarna płytka.

 

[img:1]

 

Z kolei Shell Pink to niezwykle delikatny i subtelny odcień różu, który doskonale koresponduje z niezwykle nasyconą barwą gryfu, tworząc spektakularną wizualnie całość. 

 

[img:2]

 

Ostatnim nowym wykończeniem serii jest TV Yellow. Młodszym czytelnikom spieszymy z wyjaśnieniem, że w czasach czarno-białej telewizji, jasne barwy były bardzo nieporządne, więc by uzyskać "strawną" biel, malowano m.in. instrumenty na żółty kolor. Teraz rzecz jasna tej potrzeby już nie ma, za to klasyczna barwa przetrwała i nadal jest bardzo popularna wśród muzyków. 

 

[img:3]

Elektryczne Gitary

Gdzie kupić?

Ernie Ball Ernie Ball www.ernieball.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Ernie Ball rozwiń listę sklepów

Trzy zasilacze do efektów od Eventide
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz