PHONUM - idealne rozwiązanie do zdalnych spotkań

PHONUM - idealne rozwiązanie do zdalnych spotkań

3 kwietnia 2020, 12:00
Producent: Beyerdynamic

Phonum to bezprzewodowy zestaw głośnomówiący, który świetnie sprawdzi się podczas przeprowadzania wszelkiego rodzaju zdalnych dyskusji, spotkań i prezentacji za pomocą telefonu lub komputera. Niezależnie od tego, czy poruszasz się po pokoju, czy rozmawiasz sam lub przeprowadzasz konferencję z kilkoma osobami, wszystko to jest możliwe dzięki wysoko rozwiniętej i precyzyjnej technologii mikrofonu oraz inteligentnemu głośnikowi. Odległość nie stanowi już problemu.

Urządzenie obsługiwane jest za pomocą czujników dotykowych. Bezprzewodowe połączenie Bluetooth umożliwia wygodną pracę. Phonum posiada także port USB do transmisji danych i ładowania baterii. Spotkania mogą być przeprowadzane za pośrednictwem takich aplikacji do połączeń audio i video jak: Skype for Buiness, Google Hangouts, Zoom, Cisco WebEx Meetings, Cisco WebEx Teams.

 

[img:1]

Unikatowa technologia GECKO 360°

Dzięki stworzonej przez beyerdynamic specjalnej technologii Gecko mamy do wyboru 3 tryby pracy:

 • Tryb GECKO FIX umożliwia wygodne prowadzanie prezentacji przez jedną osobę. W trybie tym nagrywany jest tylko głos płynący z jednej, stałej lokalizacji. Hałasy, czy głosy innych osób w pomieszczeniu nie są rejestrowane przez mikrofon. Ułatwia to słuchaczom śledzenie prezentacji.
 • Tryb GECKO FOLLOW - tutaj mikrofony dynamicznie podążają za głosem osoby poruszającej się po pomieszczeniu.
 • Tryb GECKO 360° nadaje się idealnie do spotkań, rozmów, telekonferencji, gdzie rozmówcy zajmują miejsca przy stole. W trybie tym rejestrowane są wszystkie głosy uczestników spotkania.

 

[img:2]

 

Co wyróżnia PHONUM?

W Phonum zastosowano układ trzech kapsuł w zestawie mikrofonów, co zapewnia wyraźną transmisję głosu. Głośnik w urządzeniu nie jest widoczny, ponieważ jest skierowany w dół - nie bez powodu. Umożliwia to rozchodzenie się dźwięku 360 ° w całym pomieszczeniu. PHONUM dostosowuje się do osób w sali konferencyjnej, w zależności od tego, gdzie w danym momencie się znajdują (siedząc lub poruszając się). Odbiór dźwięku za pomocą PHONUM jest więc po prostu PHONUMentalny i znacznie przewyższa jakością inne tego rodzaju produkty na rynku.

[img:4]

Najważniejsze cechy:

 
 • Zestaw do połączeń audio i video przez Internet
 • Technologia Bluetooth zapewniająca większą swobodę ruchów
 • Połączenie USB jako interfejs dodatkowy
 • Unikatowa technologia Gecko 360 ° z innowacyjnym śledzeniem głosu Fix & Follow
 • Zasięg do 10 m
 • Czas pracy akumulatora do 12 godzin
 • Wyświetlanie statusu pracy, trybu mikrofonu, stanu baterii
 • Obsługa za pomocą czujników dotykowych
 • W zestawie kabel USB i odporne etui do transportu

 

[img:3]

 
Mikrofony Systemy bezprzewodowe Mikrofony, pulpity mikrofonowe Systemy konferencyjne

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

SoundTrade

adres:
ul. Kineskopowa 1 05-500 Piaseczno k/Warszawy

Sklepy muzyczne > Beyerdynamic rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz