Marshall Uxbridge Voice - coś więcej niż tylko głośnik

Marshall Uxbridge Voice - coś więcej niż tylko głośnik

3 kwietnia 2020, 10:00
Producent: Marshall
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Marshall coraz mocniej zaznacza swoją obecność na rynku produktów home audio. Uxbridge Voice to nie tylko bezprzewodowy głośnik, ale również urządzenie w pełni kompatybilne z asystentem Amazon Alexa. 

 

 

Marshall Uxbridge Voice to bezprzewodowy głośnik, wyposażony w 30-wattowy wzmacniacz klasy D, pozwalający w pełni cieszyć się zarówno z niskich jak i wysokich częstotliwości. W pełni kompatybilny ze Spotify Connect czy Bluetooth, korzysta również z asystenta Amazon Alexa, co umożliwia bezproblemowe sparowanie z innymi głośnikami, wykorzystującymi tego wirtualnego asystenta. 

 

[img:1]

Wykorzystanie technologii Alexa pozwala na uczynienie z Uxbridge Voice wielofunkcyjnego urządzenia z wieloma zastosowaniami, oprócz standardowego odtwarzania muzyki. Nie trzeba dodawać, że urządzenie to wizualnie utrzymane jest w klasycznej i ponadczasowej stylistyce Marshalla

 

[img:2]

 
więcej: marshall.com
Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Marshall Marshall marshall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Marshall rozwiń listę sklepów

HiFi

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz