JBL DSi 2.0 - następcy legendarnych wzmacniaczy Crown

JBL DSi 2.0 - następcy legendarnych wzmacniaczy Crown

2 kwietnia 2020, 11:00
Producent: JBL
Dystrybucja: ESS Audio

Produkowane przez koncern JBL profesjonalne systemy nagłośnienia sal kinowych są światowym wyznacznikiem od czasów rozpoczęcia udźwiękowienia kina. Przez lata gwarantem idealnego brzmienia kinowych systemów głośnikowych JBL były wzmacniacze Crown serii DSi.

Nadszedł czas na kolejny wielki krok. Od 1 stycznia 2020 do oferty weszła nowa wersja legendarnych wzmacniaczy. Co się zmieniło? Bardzo wiele. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że podobnie jak niedawno zaprezentowany procesor kinowy CPI2000, nowe wzmacniacze „obrandowane" są przez JBL, a nie jak to było do tej pory, Crown.

 

[img:1]

 

Seria DSi 2.0 to aż sześć nowych modeli w technologii DriveCore - każdy z nich oferuje cztery kanały, a nie jak dotychczas dwa. Przy 8 Ohmach modele SA4 i SA4-D oferują 4 x 350W, MA4 i MA4-D - 4 x 700W, a LA4 i LA4-D - 4 x 1200W. DSi 2.0 pracują również w trybie 2- i 4- ohmowym. Mogą również być mostkowane. Litera „D" oznacza wersję z protokołem Dante/AES67, idealną np. do zastosowania w systemach dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Wzmacniacze DSi 2.0 dysponują wbudowanym procesorem DSP 96kHz/32-bit floating-point oferującym filtry FIR, limitery, 8-kanałowe parametryczne EQ, delay i wszystko co niezbędne do optymalnego brzmienia. Dostępne są również gotowe dedykowane presety do wszystkich zestawów głośnikowych JBL.

 

[img:2]
Na tylnym panelu znajduje się dodatkowe, dedykowane RJ45, umożliwiające podłączenie zewnętrznych systemów monitorowania i kontroli systemu kinowego (TMS i NOC). Dzięki GPIO/AUX użytkownik ma możliwość zdalnego sterowania wzmacniaczem, przywoływania presetów, wyciszania kanałów, włączania lub wyłączania urządzenia oraz kontroli mocy i pracy urządzenia. Przedni panel posiada wyświetlacz LCD z pokrętłem funkcyjnym.  

Nowe wzmacniacze są bardzo ciche (maksymalnie 51dBA) i zamknięte w obudowach rack wysokości 2U.

 

[img:3]

 
więcej: jblpro.com
Wzmacniacze, końcówki mocy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ESS Audio

tel.: +48 (22) 2041 200
adres:
ul. Graniczna 17 05-092 Łomianki-Dąbrowa

Sklepy muzyczne > JBL rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz