Samson Go Mic - Pozostań w kontakcie

Samson Go Mic - Pozostań w kontakcie

2 kwietnia 2020, 09:00
Producent: Samson

W tych niepewnych i trudnych do przewidzenia czasach ważne jest, żeby zrobić wszystko co w naszej mocy, aby nadal działać i mieć możliwość łączenia się z innymi. Niezależnie od tego, czy pracujemy z domu, pozostajemy w kontakcie z naszymi bliskimi, czy uczymy się zdalnie lub poszukujemy kreatywnego zajęcia, posiadanie odpowiednich narzędzi sprawi, że prowadzenie projektów online stanie się znacznie łatwiejsze. Jednym z takich prostych urządzeń, ułatwiających zdalny kontakt jest mikrofon Samson Go Mic.

Samson Go Mic to kompaktowy mikrofon USB, który można przypiąć bezpośrednio do laptopa lub postawić dyskretnie na biurku. Jest niezwykle łatwy w obsłudze i działa na zasadzie plug and play, co oznacza, że sprzęt jest kompatybilny z platformami Mac lub PC, nie wymaga sterowników i jest gotowy do działania od razu po podłączeniu do komputera.

 

[img:1]

 

Go Mic pozwala pozostać w kontakcie z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami, dzięki wyjątkowej jakości dźwięku. Współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami do prowadzenia rozmów przez internet, takimi jak Skype, Zoom, Facebook Messenger lub Apple Facetime.

Podcasty i streaming to świetne pole na kreatywne działania w tych trudnych czasach. Go Mic jest doskonałym rozwiązaniem do nagrywania podcastów, występów muzycznych lub lekcji prosto na komputer. Dzięki wysokiej jakości audio i możliwości bezpośredniego nagrywania do preferowanego programu audio, Go Mic pomoże zachwycić słuchaczy i zaangażować odbiorców.

 

[img:2]

 

Dzięki przełączalnej charakterystyce kierunkowości (kardioidalna lub dookólna) można wybrać charakterystykę rejestracji głosu, która jest bardziej odpowiednia dla konkretnej sytuacji. Co więcej, z pasmem przenoszenia 20-18 kHz i rozdzielczością 16 bitów, 44.1 kHz, Go Mic oferuje profesjonalną jakość audio w kompaktowym, wielozadaniowym urządzeniu.

 

[img:3]

 
Mikrofony Pozostałe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AudiofrIQ Sp. z o. o.

adres:
Ćmielowska 15A/15 03-127 Warszawa

Sklepy muzyczne > Samson rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz