Digital Synsations gratis przy zakupie kontrolerów Studiologic

Digital Synsations gratis przy zakupie kontrolerów Studiologic

7 kwietnia 2020, 10:00
Producent: Studiologic
Dystrybucja: AUDIOTECH

Studiologic z dumą ogłasza nową współpracę z UVI! Kupując dowolny kontroler SL lub instrument Numa Compact 2/2x, otrzymasz darmową licencję Digital Synsations. Jeśli szukasz nowego spojrzenia na brzmienie lat ’90 lub inspiracji klasycznymi synthami, Twoje poszukiwania właśnie dobiegły końca!

Zarejestruj swój kontroler z serii SL (SL88 Grand, SL88 Studio, SL73 Studio, SL Mixface) lub swoją Numę Compact 2/2x na https://www.studiologic-music.com/account, aby otrzymać kupon.

Pobierz UVI Portal i wprowadź kod z kuponu żeby zacząć korzystać z Digital Synsations w UVI Workstation. Promocja jest ważna od 1 kwietnia! Odwiedź stronę internetową UVI, aby sprawdzić próbki demo.

 

[img:1]

 

Nowa generacja

Pod koniec lat ’80 i na początku ’90 krajobraz świata syntezatorów zaczął się zmieniać. Nowa generacja klawiatur zaczęła pojawiać się na sklepowych wystawach, nagraniach i scenach; te klawisze oferowały niesamowite jak na tamte czasy funkcje; potężna polifonia, rozbudowane, wbudowane sekwensery i zapamiętywanie patternów, wyjmowana pamięć i cyfrowe efekty.

 

[img:2]

 

Ogromna biblioteka brzmień

Możliwości kilku z tych klasyków stały się inspiracją dla Digital Synsations. Digital Synsations zawiera ponad 500 brzmień zaprogramowanych na w pełni odtworzonych instrumentach - Yamaha SY77, Korg M1, Roland D50 i Ensoniq VFX‚ używanych przez najbardziej znanych artystów, takich jak Depeche Mode, The Cure, Pet Shop Boys, Vangelis, Brian Eno, Toto, 808 State, Jean Michael Jarre i wielu innych.

 

[img:3]

 

Świetne barwy

Każdy patch jest złożony z wielu sampli nagranych na najwyższej klasy sprzęcie. Wraz z UVI Engine, oddają one prawdziwy charakter tych syntezatorów ze wszystkimi szczegółami i interfejsem tych modeli. Żeby tego było mało, znajdują się one w łatwym i szybkim w edycji środowisku, uzbrojone we wszystkie funkcje jakich oczekujesz od współczesnego instrumentu wirtualnego.

 

Oprogramowanie i DAW Pluginy, instrumenty, sample Kontrolery MIDI USB Klawiatury sterujące

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Studiologic rozwiń listę sklepów

Studio

Meyer Sound Bluehorn - Niebieska tuba, referencyjny dźwięk
Więcej wiadomości