Neumann zaprasza na webinary z podstaw technologii mikrofonów

Neumann zaprasza na webinary z podstaw technologii mikrofonów

10 kwietnia 2020, 12:00
Producent: Neumann
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

W nadchodzących tygodniach firma Neumann, we współpracy z Sennheiser Sound Academy, będzie oferować szczegółowe szkolenia online na temat podstaw technologii mikrofonów. Podczas trzech jednogodzinnych sesji trener John McGregor omówi wszystkie najważniejsze aspekty mikrofonów studyjnych marki Neumann: od najważniejszych zasad teoretycznych, poprzez praktyczne wskazówki i porady dotyczące użytkowania, po pielęgnację i konserwację produktów.

Szkolenia online, oferowane przez firmę Neumann, są doskonałą okazją do poszerzenia lub odświeżenia swoich umiejętności i wiedzy. Najbliższe dwie sesje odbędą się w dniach 17 i 24 kwietnia. Wszystkie webinary będą prowadzone w języku angielskim. Szkolenia są bezpłatne, wymagają jedynie rejestracji. Informacje o wszystkich dostępnych szkoleniach w ramach Sennheiser Sound Academy można znaleźć tutaj.

Neumann stworzył także nowy hashtag #AtHomeWithNeumann, aby pomóc swoim klientom i fanom w szybkim odnalezieniu przydatnych treści wideo, które będą przygotowywane przez firmę podczas kryzysu związanego z koronawirusem. Zachęcamy do udziału w szkoleniach!

 

[img:1]

 
Mikrofony

Gdzie kupić?

Neumann Neumann www.neumann.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Neumann rozwiń listę sklepów

Dante na uczelni? - nowy pomysł Focusrite Pro
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz