Największe HITY ROKU tylko w Music Express

Największe HITY ROKU tylko w Music Express

9 kwietnia 2020, 08:00

Jeden z liderów sprzedaży profesjonalnego sprzętu muzycznego w Polsce, specjalnie dla swoich klientów, w obliczu nowych wyzwań branży rozrywkowej, stworzył właśnie nową kategorię o nazwie HITY ROKU!

Obecna sytuacja na rynku muzycznym uderzyła w bardzo wiele mniejszych i większych biznesów. Wiemy, że obecny czas jest trudny dla nas wszystkich, dlatego Music Express przychodzi z rewolucyjnym pomysłem umożliwiając klientom zakupy swoich najlepszych towarów po minimalnych cenach z jednoczesną opcją zakupów ratalnych (prawdziwe raty 0% lub z odroczonym początkiem spłaty nawet do 3 miesięcy) lub leasingu.

Pomyślcie teraz nad zaopatrzeniem się w wysokiej klasy sprzęt z rabatami sięgającymi nawet 60%! Dlaczego to dobra inwestycja? Ponieważ wcześniej czy później sytuacja się zmieni, wrócą wesela, koncerty, eventy oraz wszelkie wydarzenia, które wymagają Waszej profesjonalnej oprawy świetlnej i nagłośnienia. Dobrze abyś był gotowy na ten czas – inwestując w sprzęt, który obecnie jest przeceniony nawet o 60% masz pewność, że już po pierwszych kilku zleceniach zakup Ci się zwróci! Łap okazję!

Nie masz wolnej gotówki na zakupy i martwisz się, że ominą Cię jedyne takie przeceny? Spokojnie, Music Express pomyślało i o tym! Do końca kwietnia możesz nie tylko wziąć w leasing wyśniony sprzęt, ale kupić go w dwóch dostosowanych do obecnych realiów systemach ratalnych; prawdziwe 10x0% lub rozkładając kwotę zakupu na kilkadziesiąt niskooprocentowanych rat z odroczeniem początku spłat nawet do 3 miesięcy. Na co więc czekasz? Liczba sprzętu wystawionego po abstrakcyjnie niskich cenach jest ograniczona.

 

Przejdź do sklepu

 

[img:1]

 
Miksery Miksery DJ Ruchome głowy Kolumny i głośniki

HiFi

Pierwszy samodzielny przedwzmacniacz mikrofonowy od Neumann
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz