ReflectXion - sterowalne, ruchome lustro od Clay Paky

ReflectXion - sterowalne, ruchome lustro od Clay Paky

14 kwietnia 2020, 10:00
Producent: Claypaky
Dystrybucja: Prolight sp. z o.o.

Wyposażenie oświetleniowe sceny to nie tylko urządzenia oświetelniowe. Clay Paky wprowadził ciekawe rozwiązanie - ruchome lustra załamujące i odbijające wiązkę światła bez jego strat. Otwiera tym samym nowe możliwości w kreatywnym projektowaniu światła dla light designerów. 

ReflectXion jest zbudowane z podwójnego lustra o wymiarach 390 na 280mm o wysokim współczynniku odbicia 99% bez efektu aberracji chromatycznej. Może ono przekierowywać wiązkę światła z dowolnego światła scenicznego z taką samą intensywnością, jak je odbiera. Urządzenie oferuje nieskończony obrót  w tilcie  oraz 540° w panoramie z możliwością dostosowania prędkości. Co więcej, lustro jest takie samo po obu stronach, co daje dwie wysoce odblaskowe powierzchnie, którymi można kierować wiązki światła.

 

[img:2]

Dzięki zaciskom omega, takim  jak we wszystkich oprawach Claypaky, to kompaktowe ruchome lustro może być używane praktycznie wszędzie na scenie lub poza nią, w dowolnej pozycji. Do kontroli urządzenie wykorzystuje tylko sześć kanałów DMX, a rozdzielczość pan i tilt wynosi16-bit dla precyzyjnych ruchów. Wbudowany system menu LCD urządzenia jest bardzo przyjazny dla użytkownika i sprawia, że adresowanie i konfiguracja jest bardzo prosta. ReflectXion to proste, ale skuteczne narzędzie, które dodaje odrobiny magii każdemu pokazowi świetlnemu.

 

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

 
Scena Akcesoria

Gdzie kupić?

Claypaky Claypaky www.claypaky.it

Dystrybucja w Polsce:

adres:
ul. 3 Maja 183 05-800 Pruszków

HiFi

"Udało się stworzyć coś fantastycznego!" - projekt i realizacja nagłośnienia w Teatrze Muzycznym Roma [VIDEO]
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz