Luna Henna Dragon - tradycja i nowoczesność

Luna Henna Dragon - tradycja i nowoczesność

15 kwietnia 2020, 09:00
Producent: Luna Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Nietuzinkowy wygląd to cecha, która od zawsze charakteryzowała gitary Luna. Jeśli dodamy do tego wysokiej klasy materiały oraz przemyślaną konstrukcję, otrzymamy instrument, który wzbudzi zainteresowanie zarówno początkujących jak i doświadczonych muzyków. Panie i Panowie - oto Luna Henna Dragon. 

 

 

Luna Henna Dragon z pewnością nie pozostawia nikogo obojętnym. Myślą przewodnią, stojącą za konstrukcją tego instrumentu było wykorzystanie tematu smoka. Smok, obecny w folklorze wielu narodów, symbolizuje często siłę, niezłomność oraz odwagę, cechy tak bardzo potrzebne zarówno młodym jak i doświadczonym muzykom. Autorką projektu jest Alex Morgan, artystka pochodząca z Wielkiej Brytanii. 

 

[img:2]

 

Sama gitara zbudowana została ze sprawdzonej mieszanki: świerkowa płyta wierzchnia plus mahoniowe boki oraz tył. Kształt korpusu to pomniejszona wersja grand concert, wyposażona w wycięcie, dające wygodny dostęp do wysokich pozycji na gryfie. Podstrunnica oraz mostek wykonane zostały z drewna Pau Ferro, doskonale korespondującego wizualnie ze świerkiem oraz mahoniem. 

 

[img:1]

 
Gitary Akustyczne

Gdzie kupić?

Luna Guitars Luna Guitars www.lunaguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Luna Guitars rozwiń listę sklepów

Gitara

Mini wersja uwielbianego profilera
Więcej wiadomości