MESA/Boogie świętuje 50-lecie działalności

MESA/Boogie świętuje 50-lecie działalności

17 kwietnia 2020, 12:00
Producent: Mesa Boogie
Dystrybucja: Lauda Central Europe

To już pół wieku odkąd Randall Smith, twórca wzmacniaczy MESA/Boogie wyposaża muzyków w sprzęt najwyższej jakości. Na tę wyjątkową rocznicę, firma przygotowała serię filmików, w której znani użytkownicy Mesy opowiadają o swojej przygodzie z tymi wyjątkowymi konstrukcjami. 

 

 

Seria krótkich filmików zaprezentowana przez firmę MESA/Boogie obrazuje drogę tej kultowej marki od malutkiej manufaktury, zajmującej się naprawą i modyfikacją wzmacniaczy, po giganta, produkującego od dekad jedne z najbardziej pożądanych konstrukcji w gitarowym świecie. 

 

 

 

Na wyżej wymienionych filmach możemy usłyszeć samego Randalla Smitha, założyciela i głównego konstruktora marki jak i szereg gitarowych ikon, utożsamianych "od zawsze" z MESA/Boogie (m.in. John PetrucciCarlos Santana, Kirk Hammett, Al Di Meola, Vernon Reid czy James Hetfield). 

 

 

 

Warto poświęcić te kilkanaście minut i wybrać się w krótką podróż, obrazującą pół wieku zmian na gitarowe mapie świata w towarzystwie legendarnych muzyków, którzy pisali tę historię. 

 

[img:1]

 

Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Mesa Boogie Mesa Boogie mesaboogie.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Mesa Boogie rozwiń listę sklepów

Gitara

Nowości w katalogu Oscar Schmidt. Jest z czego wybierać!
Więcej wiadomości