TTA Stagetracker II - System śledzenia dźwiękiem, światłem, multimediami i mechaniką sceny

TTA Stagetracker II - System śledzenia dźwiękiem, światłem, multimediami i mechaniką sceny

16 kwietnia 2020, 11:00
Producent: TTA
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Spółka Audio Plus wzięła w dystrybucję kolejną innowacyjną markę, której rozwiązania są odpowiedzią na zapotrzebowanie wielu podmiotów w branży. Norweska manufaktura TTA jest twórcą Stagetracker II – innowacyjnego systemu śledzenia dźwiękiem, współpracującym z technologią dźwięku immersyjnego L-Acoustics L-ISA, a także wieloma innymi urządzeniami. Dzięki temu rozwiązaniu przywracamy kreatywność twórcom widowisk. Niech ograniczeniem będzie tylko własna wyobraźnia, a nie technologia!

TTA Stagetracker II to system, który pozwala na precyzyjne śledzenie dźwiękiem, światłem i multimediami artystów lub obiektów na scenie. A to dopiero początek jego możliwości. Steruj mechaniką sceny i wieloma innymi obiektami, w czasie rzeczywistym, niezawodnie, również na zewnątrz i bez konieczności, by urządzenia "widziały się" nawzajem.

[img:2]

 

System TTA Stagetracker II działa w paśmie radiowym i nie wymaga, by urządzenia znajdowały się w polu widzenia. Przysłonienie kotarą lub dekoracją nie powoduje przerwania pracy systemu, zaś nadajniki przypinane do ciała są niewielkie, nie wymagają żadnych kabli i nie krępują ruchów osób występujących na scenie. System jest certyfikowany przez francuskiego producenta systemów nagłośnieniowych L-Acoustics do współpracy z rozwiązaniem dźwięku immersyjnego L-ISA. Dodatkowo, dzięki klasie odporności IP67, urządzenia można wykorzystać w plenerze. A ponieważ nie wymagają one ciemności, by pracować, można ich użyć także podczas eventów plenerowych za dnia. To idealne rozwiązanie nie tylko dla teatrów, ale również dla branży eventowej i rentalu.

 

[img:3]

 

  • Niezawodne trójwymiarowe śledzenie
  • Praca w paśmie radiowym
  • Praca w skomplikowanej scenerii (urządzenia nie muszą się widzieć)
  • Nadajniki są lekkie, nie wymagają kabli i pozwalają na łatwe ukrycie w kostiumie
  • Szybka i prosta konfiguracja
  • Liczba śledzonych obiektów w systemie: do 20
  • Liczba nadajników Tag w systemie: nieograniczona
  • Integracja z technologią L-ISA, potwierdzona certyfikatem L-Acoustics
  • Kompatybilność z konsoletami oświetleniowymi wiodących producentów
  • Współpraca z mediaserwerami najważniejszych marek

 

Aby stworzyć wspaniałe widowisko immersyjne, musisz znać pozycję artystów na scenie. Śledzenie to wyższa szkoła jazdy, nieważne czy chodzi o śledzenie dźwiękiem, światłem czy obrazem. Ale śledzenie wszystkimi trzema oraz wieloma innymi elementami widowiska – to po prostu niewiarygodne!

Systemy TTA Stagetracker II są już dostępne w Audio Plus. Więcej tutaj.

 

[img:1]

 
więcej: tta-sound.com
Instalacje - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sennheiser TeamConnect teraz z certyfikatem Microsoft Teams
Więcej wiadomości