Shure MOTIV - najwyższa jakość w konsumenckim wydaniu

Shure MOTIV - najwyższa jakość w konsumenckim wydaniu

23 kwietnia 2020, 12:00
Producent: Shure
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

A gdyby tak przestać przejmować się technikaliami i skupić na procesie kreatywnym? Odciąć balast sprzętu, który trzyma nas przy biurku i tworzyć - wszędzie?

 

 

Strumieniowa transmisja audiowizualna zaskarbiła sobie niezwykłe miejsce w naszym życiu, nawet osoby starsze zaczynają korzystać z aplikacji do wideokonferencji. To naturalny rozwój, już nie musimy spotykać się twarzą w twarz, by omówić istotne dla naszej branży tematy - w ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze na dojazd do wybranego miejsca spotkania, które nie ukrywajmy, zazwyczaj szybko dobiega końca, dlatego wiele firm decyduje się na rozwiązania umożliwiające cząstkową obecność wielu osób, nawet z różnych zakątków świata.

 

[img:5]

 

Komputery osobiste oferują coraz lepszą jakość, jednak nie sposób umieścić dobrze brzmiący mikrofon w tak małym urządzeniu. Dźwięk ma olbrzymie znaczenie w odbiorze, dlatego jeśli chcemy być uważnie wysłuchani - nie ważne czy chcemy pokazać światu naszą grę na gitarze, czy właśnie prowadzimy szkolenie motywacyjne przez internet, dźwięk jest kluczowym elementem, który zadecyduje o komforcie naszych odbiorców.

Profesjonalne urządzenia są drogie oraz wymagają wiedzy w jaki sposób połączyć i wykorzystać nie małą grupę elementów, takich jak zewnętrzna karta dźwiękowa, przewód XLR, mikrofon, statyw, pop filtr no i oczywiście programu, który obsłuży owe urządzenia. Takie zadanie mogłoby przerosnąć niejednego, dlatego powstała seria Shure MOTIV - do pracy z urządzeniami mobilnymi.

 

[img:6]

 

MV5 oraz MV51 mikrofony "plug and play", które w swej konstrukcji zawierają wszystkie niezbędne elementy do przetworzenia dobrze brzmiącego dźwięku, cały protokół transmitowany jest jednym przewodom w standardzie USB, nie trzeba martwić się o możliwości komputera - to samodzielne urządzenie.

 

<span class=[img:3]" />

Mikrofon MOTIV MV5 oferuje połączenie USB bezpośrednio z komputerem bez potrzeby korzystania ze słuchawek z mikrofonem, dzięki czemu możesz być wyrażnie słyszany z czystym dźwiękiem. Podłącz go i od razu zabierz się do pracy. Idealne do domowych konferencji, podcastów i nagrywania.

 

UWAGA:

  • MV5 jest dostarczany z kablem USB-A. Jeśli masz laptopa wyposażonego w złącze USB-C, musisz kupić adapter USB-A na USB-C.

  • MV5 doskonale nadaje się do nagrywania na urządzeniach z iOS, ale nie jest kompatybilny z większością aplikacji do konferencji iOS. Podczas konferencji planuj używać go z laptopem.
     

Cyfrowy mikrofon USB MOTIV MV51 oferuje najwyższą jakość dźwięku i całkowicie metalową konstrukcję, który łączy się bezpośrednio z komputerem - bez potrzeby korzystania ze słuchawek. Znaczące ulepszenie Twojego domowego biura, które również można wykorzystać do nagrywania podcastów i muzyki.

 

UWAGA:

  • MV51 jest dostarczany z kablem USB-A. Jeśli masz laptopa wyposażonego w złącze USB-C, musisz kupić adapter USB-A na USB-C.

  • MV51 doskonale nadaje się do nagrywania na urządzeniach z iOS, ale nie jest kompatybilny z większością aplikacji do konferencji iOS. Podczas konferencji planuj używać go z laptopem.

Jak to skonfigurować: Mac | PC

więcej na temat

Jak to skonfigurować: Mac | PC

więcej na temat 

 

[img:4]

 
więcej: www.shure.pl
Mikrofony Pozostałe Rejestracja mobilna Podcast i home office

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Sennheiser Digital 6000 na trasie Eda Sheerana
Więcej wiadomości