GEWA Drums Quarantine Warm Up! już od 20 kwietnia

GEWA Drums Quarantine Warm Up! już od 20 kwietnia

20 kwietnia 2020, 08:00
Producent: GEWA Music

W związku z pandemią wszelka działalność muzyczna przeniosła się do internetu, gdzie podejmowane są różne ciekawe inicjatywy. GEWA Drums Polska także nie próżnuje organizując spotkania ze świetnymi polskimi artystami. Początek akcji w poniedziałek -  20 kwietnia

 [img:1]

 

W ciągu 5 dni podczas transmisji live na portalu Facebook zaprezentują się Igor Falecki, Dali Mraz, Tomek Łosowski, Tomek Torres oraz Bartek Czerniachowski. Podczas spotkań muzycy poruszą kwestie, takie jak autorskie sposoby na rozgrzewkę oraz poruszą temat swoich ulubionych ćwiczeń czy też opowiedzą jak sobie radzą w tym trudnym czasie. Nie zabraknie również odpowiedzi na zadane przez fanów pytania i autorskiej oceny obecnej sytuacji z punktu widzenia rynku muzycznego, którego są nieodłączną częścią.

 

 

Spotkania odbędą się na oficjalnym fan page'u Gewa Drums na Facebooku. Transmisje będą się zaczynały o godzinie 19.00 i nie wiadomo jak długo będą trwały - wszystko jest uzależnione od zainteresowania. Bez wątpienia cały cykl to świetna okazja do zadania wielu pytań i podpatrzenia sekretów techniki od najlepszych. 

 

[img:2]

 
Akustyczne

Perkusja

Perkusyjne profile na Instagramie godne uwagi
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz