Cascade Pedals Hosstortion - nowe wcielenie Ibaneza MT-10

Cascade Pedals Hosstortion - nowe wcielenie Ibaneza MT-10

23 kwietnia 2020, 09:00
Producent: Cascade Pedals

Cascade Pedal Hosstortion to nowe wcielenie kultowego, aczkolwiek ciężko dostępnego Ibaneza MT-10 Mostortion. Tak więc nie trzeba już przeszukiwać odmętów internetu, by zapatrzeć się w ten charakterystycznie brzmiący distortion!

 

 

Cascade Pedal Hosstortion jest efektem wzorowanym na Ibanezie MT-10 Mostortion, niezwykle cenionym przesterze, produkowanym w latach 1990-93. W ostatnich latach technologia tworzenia chipsów BiMOS znacznie posunęła się do przodu. Układy te łączą w sobie dwie wcześniej odrębne technologie półprzewodnikowe w jeden układ scalony. 

 

[img:1]

 

Pokrętła Level i Dirt pozwalają na wybieranie poziomu zniekształcenia, podczas gdy wszechstronny trójpasmowy korektor pozwala na szczegółowe rzeźbienie brzmienia, co czyni ten efekt prostym w obsłudze i niezwykle wszechstronnym. 

 

[img:2]

 
Kostki podłogowe do gitary elektrycznej
Test gitar basowych Aria PRO II RSB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz