Bogner prezentuje trzy efekty z serii Transformer

Bogner prezentuje trzy efekty z serii Transformer

28 kwietnia 2020, 11:00
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

Bogner nie daje nam o sobie zapomnieć! Za sprawą serii Transformer na rynek trafiają Harlow V2, Wessex V2 oraz Burnley V2. 

 [img:1]

 

Bogner wraca ze swoimi klasycznymi konstrukcjami w nowym, mniejszym wcieleniu. Modele z serii Transformer wyposażone zostały w specjalnie zaprojektowany transformator custom audio i podobnie jak swoi więksi bracia mogą poszczycić się w pełni analogowym torem sygnałowym z funkcją true bypass. Wyżej wymieniony transformator pozwala zapewnić soczyste, bogate w niuanse, wręcz trójwymiarowe brzmienie, charakterystyczne dla konsol mikserskich z lat 60-tych. 

 

[img:2]

 

Bogner Harlow V2 jest wyjątkowym boosterem z funkcją kompresji "Bloom", pozwalającą na uzyskanie trójwymiarowego brzmienia z niezwykle transparentnym "ściśnięciem". Efekt ten mimo niewielkich rozmiarów jest niezwykle wszechstronny i pozwala dostarczać zarówno czyste podbicie, jak i high-gainowy szturm na sekcję preampu wzmacniacza. A wszystko to dzięki transformatorowi, którego mogą pozazdrościć urządzenia studyjnej jakości. 

 

[img:3]

 

Bez względu na to, czy chcesz "dopakować" swój czysto brzmiący wzmacniacz, czy podrasować swojego klasycznie brzmiącego ulubieńca, Wessex V2 ma na pokładzie wszystkie niezbędne narzędzia do obróbki tonalnej Twojego toru sygnałowego. Dzięki przełącznikowi Enhance/Neutral odnajdziesz pożądane brzmienie, a wszystko to dzięki transformatorowi, którego mogą pozazdrościć urządzenia studyjnej jakości. 

 

[img:4]

 

Z kolei Bogner Burnley V2 jak ryba w wodzie czuje się w rejonach tonalnych od "chrupiącego" crunch'u po high-gainowy armageddon. Dzięki transformatorowi, którego mogą pozazdrościć urządzenia studyjnej jakości bez problemu przemienisz swój wzmacniacz w ziejącego ogniem (przesteru) smoka. 

 

Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej

Gdzie kupić?

Bogner Amplification Bogner Amplification www.bogneramplification.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > Bogner Amplification rozwiń listę sklepów

Test gitar basowych Aria PRO II RSB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz