LD Systems FX 300 procesor dla wokalistów - zostań panem swojego brzmienia

LD Systems FX 300 procesor dla wokalistów - zostań panem swojego brzmienia

30 kwietnia 2020, 11:00
Producent: LD Systems
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Gdy dajesz jednoosobowy koncert na scenie lub w mieszkaniu, najważniejsze jest twoje brzmienie. Dzięki modelowi FX 300 marki LD Systems twój występ od pierwszej sekundy zrobi właściwe wrażenie na publiczności, nawet jeśli zabraknie czasu na próbę dźwięku.

 

 

To praktyczne urządzenie niewielkich rozmiarów jest nie tylko pedałem efektów do twojego głosu i instrumentu, lecz także poręcznym 2-kanałowym mikserem. Co najważniejsze, funkcje mute możesz obsługiwać przełącznikami nożnymi. Gdy chcesz zapowiedzieć kolejny utwór, wystarczy nadepnąć pedał FX MUTE – wówczas wszystkie efekty zostaną wyciszone, a twój głos, bez pogłosu czy opóźnienia, będzie brzmiał czysto, wyraźnie i zrozumiale dla każdej osoby w pomieszczeniu. Jeśli chcesz odciąć zarówno sygnał mikrofonu, jak i instrumentu, po prostu nadepnij pedał MUTE ALL. Jest to bardzo przydatna funkcja podczas przerw i po zakończeniu występu.

 

[img:5]

 

Urządzenie FX 300 oferuje 16 cyfrowych ustawień wstępnych efektów w technice 16-bitowej, 2 wejścia z osobną regulacją wzmocnienia (gain) oraz 2 wyjścia: symetryczne i niesymetryczne. Zasilanie fantomowe +48 V na wejściu mikrofonowym umożliwia zarówno pracę z mikrofonami dynamicznymi, jak i pojemnościowymi. Niskoszumowe wejście instrumentalne o wysokiej impedancji sprawdza się doskonale nie tylko w przypadku gitary akustycznej lub basu, lecz także każdego innego instrumentu. Duży zapas dynamiki rozwiązuje problem zniekształceń sygnału. Marka LD Systems pomyślała także o sytuacji, gdyby w pobliżu sceny zabrakło gniazdka: bateria 9 V wystarcza na maksymalnie pięć godzin pracy urządzenia FX 300.

 

[img:2]

[img:3]

[img:4]

 
Procesory dźwięku

Gdzie kupić?

LD Systems LD Systems www.ld-systems.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > LD Systems rozwiń listę sklepów

Premiery oświetleniowe ETC - relacja z P.S. TEATR "Open Day"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz