Orange Pedal Baby - Duża moc w niewielkim i lekkim pudełeczku

Orange Pedal Baby - Duża moc w niewielkim i lekkim pudełeczku

27 kwietnia 2020, 09:00
Producent: Orange Amps

Znacie tego malucha? Orange Pedal Baby 100 to końcówka mocy zaprojektowana z myślą o koncertujących muzykach, wykorzystujących na scenie pedalboardy, cyfrowe procesory i urządzenia bazujące na technologii modelowania. Co więcej, jest już dostępna w Polsce!

Zadaniem Pedal Baby 100 jest tak naprawdę napędzenie kolumny gitarowej. To power amplifier o mocy 100 Watt z niewielką regulacją EQ. Małe rozmiary i waga 3.2 kg sprawiają, że jest to urządzenie bardzo mobilne. Pedal Baby ma bardzo prostą korekcję EQ - Bass i Treble. Na przednim panelu są jeszcze tylko: trzeci potencjometr (regulacja Volume), gniazdo Input, przełącznik ON/OFF i dioda sygnalizująca pracę wzmacniacza.

 

[img:1]

 

Na tylnym panelu znajdują się gniazda zasilające i wyjściowe do kolumn gitarowych. Minimalna impedancja to 8 Ohm, można więc podłączyć kolumny 1 x 8 Ohm, 1 x 16 Ohm lub 2 x 16 Ohm. Moc wyjściowa przy 8 Ohm to 100W, a przy 16 Ohm to 70W. Rozmiary są naprawdę imponujące: 30 cm długości, 7.7 cm wysokości i 19.5 cm głębokości. Duża moc w niewielkim i lekkim pudełeczku!

Wzmacniacz jest zbudowany bardzo solidnie - cała metalowa obudowa i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że nie ma obaw co do wytrzymałości i bezpieczeństwa urządzenia. Oczywiście Pedal Baby 100 ma piękną szatę graficzną ze specyficznymi oznaczeniami nad potencjometrami, ale to już znany wszystkim, piękny standard marki Orange.

 

 

Rozwiązanie typu fly-in dla muzyków koncertowych potrzebujących lekkiego, kompaktowego wzmacniacza mocy, który może napędzać szafę 16 Ohm z wystarczającym headroomem, aby wzmocnić pedalboard lub procesor efektów dla nadchodzących letnich festiwali.

Colin - CSGuitars

 

Mój Orange Pedal Baby 100 to potężna siła napędowa zdolna wytworzyć grzmoty, trzęsąc ziemią i utrzymując nieskazitelną czystość od 1 do 10!

Tim Bertsch - Jaded Mary & Soul Resonance

 

[img:2]

 
Wzmacniacze Głowy gitarowe

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Test gitar basowych Aria PRO II RSB
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz