Adam Hall radzi: zbuduj swoje stanowisko do dezynfekcji z naszych podzespołów!

Adam Hall radzi: zbuduj swoje stanowisko do dezynfekcji z naszych podzespołów!

28 kwietnia 2020, 12:00
Producent: Gravity
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

Nie od dziś wiadomo, że estradowy świat w kupie trzyma się na "gafer i trytke" i nawet w obliczu epidemii jesteśmy w stanie wymyślić coś unikatowego.

Świat stanął na głowie, w momencie gdy ogłoszono stan epidemii w wielu krajach. Ze sklepów w ekspresowym tempie zaczęły zniknąć płyny do dezynfekcji, rękawiczki oraz inne środki ochrony osobistej, po prostu światowe koncerny nie były gotowe na tak wielkie zapotrzebowanie, stąd wiele lokalnych akcji szycia maseczek i innego rodzaju pomocy ratownikom służb publicznych.

 

[img:2]

 

Każdy pomaga jak może, nawet firma zajmująca się produkcją sprzętu estradowego, taka jak Adam Hall postanowiła coś z tym zrobić i wyszła z inicjatywą skonstruowania wygodnego dozownika do odkażania rąk z produktów, które zapewne ma każda firma nagłośnieniowa w swoim magazynie.

 

[img:4]

 

Trzeba przyznać, że jest to ciekawy patent, który chcielibyśmy wam pokazać, a zarazem sprytna reklama swoich produktów. Co prawda możesz skorzystać ze sprzętu, który już masz, ale my pokażemy to tak, jak zaproponował pomysłodawca. Do dzieła!

 

Potrzebne będą następujące produkty od Adama Halla: 

1. Stojak na mikrofon z okrągłą podstawą: Gravity MS 23

2. Talerz obciążeniowy dla okrągłej podstawy: Gravity MS 2 WP

3. Uchwyt / zacisk mikrofonu: Gravity MA MH 01

4. Uchwyt na napój (duży): Gravity MA DRINK L

5. Talerz: Adam Hall Hardware 8705 BLK

 

[img:3]

 

Jeśli brakuje ci jakiegoś elementu, a chciałbyś mieć takie stanowisko w swojej firmie, możesz kupić je w zestawie: Gravity XDS SET 01. Dodatkowo potrzebne będą nam elementy, które nie znajdują się w zestawie, czyli sam dozownik - najlepiej sprawdzi się taki z czujnikiem, ale tradycyjny na pompkę również zda egzamin. Ponadto trzeba mieć pod ręką jakiś klej. Jeśli chcesz użyć dozownika mechanicznego, warto zmodyfikować tę konstrukcję używając cięższej podstawy, takiej jak Gravity MS 2 WP.

Teraz pozostaje nam tylko połączyć ze sobą elementy i ustawić stanowisko gdziekolwiek będzie ono potrzebne. W biurze, magazynie czy na spotkaniu. Gotowe! 

 

[img:6]

 

Pamiętajmy, by dbać o siebie, swoje zdrowie i profilaktykę. Tylko to sprawi, że prędko uda nam się zwalczyć zagrożenie, tak byśmy znowu mogli spotykać się na koncertach i innych pięknych wydarzeniach.

 

Nagłośnienie - akcesoria Statywy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Alternatywa dla systemu bezprzewodowego?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz