Studio nagrań za 399 zł? Poznaj ART Tube MP USB - lampowy przedwzmacniacz.

Studio nagrań za 399 zł? Poznaj ART Tube MP USB - lampowy przedwzmacniacz.

13 maja 2020, 10:00
Producent: ART

ART Tube MP USB to niedrogi przedwzmacniacz lampowy z interfejsem USB, który w łatwy i szybki sposób zamieni Twój dom w studio nagrań.

Przedwzmacniacz wyposażony jest w przełącznik impedancji wejściowej, przełącznik zakresu wzmocnienia, filtr górno-przepustowy, zasilanie Phantom +48V, limiter, przełącznik fazy sygnału, diodowy miernik wysterowania, osobne regulacje dla sygnału wyjściowego i wejściowego. A to wszystko w bardzo solidnej, kompaktowej obudowie. Tube MP USB sprawdzi się w domowych studiach lektorskich czy też do nagrań muzycznych.

Przedwzmacniacz jest dostępny w sugerowanej cenie 399 zł brutto.

 

[img:1]

 

[img:2]

  
Przedwzmacniacze

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > ART rozwiń listę sklepów

HiFi

AX9 PowerPAR – wielofunkcyjny PAR LED od Astera
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz