Solid State Logic prezentuje konsoletę S300-48

Solid State Logic prezentuje konsoletę S300-48

19 maja 2020, 11:00
Producent: Solid State Logic
Dystrybucja: AUDIOTECH

SSL System T to wielokrotnie nagradzana platforma do pracy w środowisku broadcast i studio. Potężne możliwości DSP, wszechstronność, natywna praca w technologii IP oraz szerokie opcje instalacji w różnych środowiskach. Teraz z jeszcze szerszą gamą sterowników - nowa powierzchnia S300-48 dedykowana jest pracy dwóch realizatorów.

Podobnie jak wszystkie sterowniki z serii, powierzchnię S300-48 można połączyć z pełną gamą konsolet System T, interfejsami z ekranem dotykowym, silnikami i szeroką gamą urządzeń wejściowo / wyjściowych. Nowa rozszerzona konfiguracja konsolety została zaprojektowana z myślą o integracji przy większych instalacjach, gdzie istnieje konieczność niezależnej pracy dwóch realizatorów, przy ograniczonych warunkach wymiarowych oraz budżetowych (mniejsze studia, wozy telewizyjne, radiowe).

 

 

S300-48 zapewnia większą liczbę faderów i możliwość pracy wielu operatorów. Pomiar kanałów bezpośrednio nad każdym tłumikiem zapewnia bezpośrednie monitorowanie i kontrolę sygnałów na bieżących warstwach powierzchniowych. Podgląd wszystkich kanałów wejściowych i szyn wyjściowych jest możliwy na jednym z ekranów dotykowych lub dodatkowym zewnętrznym monitorze.

Unikalne podejście modułowe Systemu T umożliwia użycie w całej serii tego samego oprogramowania, zapewniając pełną elastyczność i interoperacyjność w całym zakresie. Daje to dostęp do wszystkich funkcji, w tym do pełnego routingu AoIP z konsolety, kontroli DAW, pełnej kontroli nad Immersive Sound, automatyki pracy, kontroli dostępu, Event Manager, zarządzania snapshots oraz w pełni wyposażonego pokładowego EFX rack.

 

[img:1]

 

Powierzchnia S300-48 zapewnia prawdziwą wszechstronność dla nowoczesnego nadawcy lub studia produkcyjnego, w którym liczy się elastyczność, sprawdzona stabilność i cena.

Tom Knowles - menedżer produktów Broadcast SSL

 

Konsolety SSL System T dają pełną funkcjonalność AoIP dzięki bezpośredniej obsłudze Dante i DDM. Wszystkie urządzenia System T i sieciowe moduły wejść / wyjść obsługują jednocześnie Dante, ST 2110, ST 2022-7, ST 2059-2, PTPv2 i PTPv1. Routing AoIP jest dostępny w oprogramowaniu konsolety z natychmiastowym wykryciem stagebox'ów i możliwością współdzielenia zasobów bezpośrednio z konsolety, wykorzystując zalety dynamicznej infrastruktury IP.

 

Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

Solid State Logic Solid State Logic www.solidstatelogic.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOTECH

tel.: +48 (22) 648 29 35
tel.: +48 (22) 258 20 07
adres:
ul. Łagiewnicka 20 02-860 Warszawa

Sklepy muzyczne > Solid State Logic rozwiń listę sklepów

Kolejna dawka wiedzy od Soundcraft
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz