Uwaga: Ta aplikacja może uzależniać! Stellar 2 od ARRI

Uwaga: Ta aplikacja może uzależniać! Stellar 2 od ARRI

12 maja 2020, 10:00
Producent: ARRI

Od momentu wprowadzenia Stellar stworzył nowy sposób sterowania oświetleniem. W połączeniu z wysoce intuicyjnym interfejsem użytkownika do zaawansowanej konfiguracji i zarządzania siecią, Stellar sprawił, że praca z nowoczesnymi oprawami LED jest łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Za pomocą Stellar 2 można teraz kontrolować produkty innych firm. 

 [img:2]

 

Stellar to nowatorska aplikacja do szybkiego i łatwego sterowania oświetleniem ARRI na planie. Niezależnie od tego, czy jest to duży film z wieloma scenami i konfiguracjami, czy mały projekt z zaledwie kilkoma urządzeniami, Stellar jest stworzony do pracy we wszystkich scenariuszach. Zakodowana inteligencja i zaawansowana komunikacja sprawiają, że łączenie urządzeń ARRI SkyPanel i L-Series z aplikacją jest proste i łatwe. Po użyciu Stellar trudno będzie wrócić do kontrolowania świateł w jakikolwiek inny sposób.

 

[img:1]

 

Wiele urządzeń sterujących oświetleniem opiera się na przestarzałych i ogólnych interfejsach użytkownika. Stellar posiada interfejsy graficzne, które są dostosowane do różnych sposobów wyboru koloru. Złożone tryby kolorów, takie jak współrzędne x, y, stają się bardziej dostępne i otwierają to potężne narzędzie dla wszystkich. Dzięki już zaplanowanej długiej liście dodatków Stellar staje się w pełni funkcjonalną platformą sterowania oświetleniem. Stellar to aplikacja typu „go-to” do kontrolowania urządzeń ARRI, ponieważ płynnie integruje funkcjonalność z doskonałym designem, dzięki czemu regulacja oświetlenia nie wymaga wysiłku.

 

[img:3]

 

Jakie nowe funkcje zobaczymy w Stellar 2?

 
 • Jedna aplikacja dla wielu urządzeń
    
  Stellar 2 można sterować oprawami innych producentów, w tym Litegear, Astera i Kino Flo, a nawet tradycyjnymi urządzeniami ze źródłami wolframowymi (na dimmerze DMX). Dzięki Stellar 2 prawidłowe adresy DMX można przypisać do opraw w zaledwie kilku krokach.
 
 • Prostota i intuicyjność
   
  Jeśli jakieś urządzenie wymaga wymiany, być może z powodu awarii, można je łatwo wymienić bez wpływu na konfigurację. Ponowne skanowanie wykryje urządzenie, jeśli nie było wcześniej w konfiguracji.
 
 • Grupowanie urządzeń
   
  Dzięki Stellar 2 można teraz grupować urządzenia o różnych zakresach CCT. Urządzenie o najmniejszym zakresie ma pierwszeństwo, a wszystkie pozostałe zakresy są przycięte.
 
 • Presety
   
  Zastosuj swoją osobistą wartość jako domyślną intensywność, po prostu przechowując ją jako ulubioną w ustawieniach aplikacji. Intensywność pozostanie na tym samym poziomie we wszystkich trybach.
 
 • Dodatkowe dane urządzenia
   
  Jeśli urządzenie posiada funkcje RDM, informacje o temperaturze i trybie zostaną wyświetlone w zakładce o ustawieniach urządzenia.

 

 

HiFi

Nowy nabytek w serii Recto
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz