Najazdy kablowe jakich nie było. Nowy Defender MIDI 5 2D

Najazdy kablowe jakich nie było. Nowy Defender MIDI 5 2D

15 maja 2020, 10:30
Producent: Defender
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

W ostatnich latach bezbarierowość staje się coraz ważniejszym zagadnieniem dla urzędów oraz organizatorów imprez. Seria MIDI 5 2D marki Defender to modułowe najazdy kablowe, gwarantujące nie tylko wolność od barier, lecz dzięki swej wielowymiarowej konstrukcji zapewniające maksymalną elastyczność i łatwą obsługę w codziennej praktyce.

Konwencjonalne systemy najazdów kablowych są często wynikiem kompromisu między dostępnością bez barier a przejezdnością. Nowa seria MIDI 5 2D marki Defender, której koncepcja opiera się na modułowości, wielowymiarowości i kompatybilności, przynosi w tym zakresie nową jakość. System składa się z modułu środkowego (dostępne długości: 100 cm i 50 cm), rampy i zestawu adapterów gwarantujących pełną kompatybilność serii MIDI 5 2D z popularną serią MIDI 5 marki Defender.

 

[img:1]

 

Każdy moduł środkowy MIDI 5 2D można połączyć z rampą – całkowicie przejezdną i bezbarierową. Rampa o nachyleniu 6° spełnia niemal wszystkie wymogi i standardy bezbarierowości obowiązujące podczas organizacji imprez. Niewielkie nachylenie umożliwia łatwe pokonanie przeszkody przez osobę poruszającą się na wózku inwalidzkim.

Jednocześnie najazdy serii MIDI 5 2D są wystarczająco stabilne, by sprostać masie przejeżdżających po nich wózków widłowych i samochodów ciężarowych. Oczywiście także seria MIDI 5 2D ma innowacyjną powierzchnię LaserGrip marki Defender, której wyjątkowo ergonomiczna forma i struktura minimalizuje ryzyko nieumyślnego przesunięcia całej linii najazdów kablowych.

 

[img:2]

 

System modułowy MIDI 5 2D można dowolnie rozbudowywać na długość i na szerokość. Gwarantuje on swobodę poruszania się i bezpieczeństwo także w miejscach, w których należy położyć szczególnie grube wiązki kabli, np. w pobliżu generatora prądu lub stanowiska FOH. Symetryczna konstrukcja systemów ułatwia zarówno projektowanie, jak i montaż najazdów na miejscu. Dodatkowo moduły MIDI 5 2D są wyposażone w uchwyty do wygodnego transportu. Moduł środkowy mieści w swoim wnętrzu pięć kanałów do osobnego, czystego i bezpiecznego układania przewodów audio, oświetleniowych i energetycznych.

Najazdy kablowe nowej serii MIDI 5 2D marki Defender są dostępne od zaraz.

 

[img:3]

 

Nagłośnienie - akcesoria

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Defender rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Chmura nad SSL - bynajmniej nie ciemna
Więcej wiadomości