Ucz się grać na gitarze z Orange!

Ucz się grać na gitarze z Orange!

14 maja 2020, 11:00
Producent: Orange Amps

W czasach pandemii narzekasz na nadmiar wolnego czasu? Zagospodaruj go kreatywnie. Firma Orange udostępnia darmowy kurs nauki gry na gitarze, który zwieńczony może być egzaminem, akredytowanym zarówno w USA jak i krajach UE. 

 [img:3]

 

Orange nie przestaje zadziwiać, kreatywność pracowników pomarańczowej firmy zdaje się nie mieć granic. Firma nie tylko od 50 lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt muzyczny, prowadzi regularne programy o tematyce muzyczno-gitarowej (piszemy od tym w osobnym temacie), udostępnia również darmowe kursy gry na gitarze. 

 

[img:1]

 

Sam kurs, oprócz nauki gry na instrumencie, uczy czytania nut oraz tabulatur, dostosowany jest do indywidualnego tempa uczestnika (samodzielna nauka lub z nauczycielem w dowolnym momencie) i opcjonalnie zwieńczony jest egzaminem, akredytowanym zarówno w USA jak i grajach UE. Osoby zainteresowane zapraszamy na stronę producenta.

 

[img:2]

  
Wzmacniacze Elektryczne Akustyczne Gitary

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

Nowe wykończenie przenośnego głośnika Marshalla
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz