Jak zrobić dobry mix? Dowiesz się na darmowych szkoleniach QSC. Zobacz

Jak zrobić dobry mix? Dowiesz się na darmowych szkoleniach QSC. Zobacz

11 maja 2020, 09:00
Producent: QSC Audio
Dystrybucja: Aplauz Sp. z o.o

Firma QSC zaprasza na darmowe webinary poświęcone obsłudze kompaktowych mikserów serii TouchMix. Internetowe interaktywne szkolenia zostaną poprowadzone przez ekspertów QSC, którzy będą odpowiadać na pytania na żywo i dzielić się swoją wiedzą o produktach tej amerykańskiej marki. Pierwszy z serii webinarów odbędzie się 12 maja.

Webinary są całkowicie darmowe, aczkolwiek producent przewidział limit uczestników każdego szkolenia, aby stworzyć bardziej kameralną atmosferę sprzyjającą efektywności kursu. Jeśli limit miejsc na wybrane szkolenie się wyczerpał, można sprawdzić dostępność webinarów w późniejszym terminie.

 

[img:1]

 

W najbliższym czasie odbędą się następujące warsztaty:

 • Wtorek, 12 maja, godz. 16:00 PDT (01:00 czasu polskiego): Struktura gainów i tworzenie miksów za pomocą presetów.
  Na szkoleniu dowiesz się, jak ważna jest właściwa struktura gainów i jak prawidłowo ustawiać poziomy wzmocnienia w mikserze. Nauczysz się szybko i łatwo tworzyć miks, korzystając z zaawansowanych ustawień TouchMix, z zastosowaniem przetwarzania kanałów, w tym korektora, pogłosu, opóźnienia i innych.
 • Piątek, 15 maja, godz. 9:00 PDT (18:00 czasu polskiego): Udoskonalamy miks. Głębokie zanurzenie w TouchMix FX.
  W tej lekcji eksperci omówią każdy dostępny Efekt (FX) w TouchMix i zaprezentują różne metody routingu i stosowania efektów na kanałach w celu zmaksymalizowania efektywności pracy z mikserem.

 

[img:3]

 

 • Wtorek, 19 maja, godz. 16:00 PDT (01:00 czasu polskiego): Nagrywanie z TouchMix bezpośrednio na dysk twardy USB.
  Dowiedz się, jak zapisywać nagrania wielościeżkowe lub stereofoniczne bezpośrednio na dysk i wyodrębniać nagrane pliki za pomocą narzędzia TouchMix DAW.
 • Piątek, 22 maja, godz. 9:00 PDT (18:00 czasu polskiego): Używanie TouchMix-30 Pro jako interfejsu DAW.
  Poznaj tajniki korzystania z TouchMix-30 Pro do nagrywania bezpośrednio na komputerze lub laptopie. Ta lekcja obejmuje korzystanie z TouchMix do nagrywania wielościeżkowego w środowisku studyjnym i tworzenie osobistych miksów słuchawkowych. Na szkoleniu dowiesz się także jak używać TouchMixa do stworzenia finalnego miksu.
 • Wtorek, 26 maja, godz. 16:00 PDT (01:00 czasu polskiego): Miksowanie z użyciem grup (TouchMix 30 Pro).
  Naucz się korzystać z DCA, MUTE i podgrup, aby kontrolować swój ogólny miks za pomocą mniejszej liczby suwaków. Szkoleniowcy omówią różnicę między różnymi typami grup i sposoby ich wykorzystania do rozwiązywania problemów i ułatwienia pracy.
 • Piątek, 29 maja, godz. 9:00 PDT (18:00 czasu polskiego): Zaawansowane funkcje ułatwiające miksowanie.
  Dowiedz się o wielu zaawansowanych funkcjach, które oferuje TouchMix, by uprościć pracę inżynierom miksu, w tym przycisk użytkownika, MIDI, bezpieczny kanał, Patch Matrix i wiele innych.

 

Zarejestrować się na szkolenia można tutaj. Więcej webinarów i pomocnych materiałów można znaleźć na stronie https://www.qsc.com/qsc-at-home.

 

Czytaj także: QSC prezentuje cyfrowy mikser TouchMix-30 Pro

[img:2]

 
więcej: www.qsc.com
Miksery Cyfrowe

Gdzie kupić?

QSC Audio QSC Audio www.qscaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > QSC Audio rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Solid State Logic Bundles - komu zestaw, komu?
Więcej wiadomości