Portman Lights rośnie w siłę w Azji

Portman Lights rośnie w siłę w Azji

13 maja 2020, 10:00
Producent: Portman

Singapurska firma Total-Solution dołączyła do sieci dystrybucyjnej Portman Lights, obejmując swoim działaniem obszar Malezji, Singapuru i Tajlandii. Łącznie sieć dystrybucyjna Portman Lights urosła do 42 krajów.

Total-Solution założona została w 1998 roku i specjalizuje się w dystrybucji oświetlenia scenicznego, konsol, krat i osprzętu czy rozwiązań wizualnych. Jest dystrybutorem m.in. takich marek jak Ayrton, Arri, Astera, Chauvet, VariLite, Robert Juliat czy High End Systems. Oprócz samej sprzedaży TSM jest centrum serwisowym i szkoleniowym niektórych marek.

 

[img:1]

 

Dla Portman Lights to efekt zaznaczania swojej obecności w krajach dalekiej Azji. W 2019 do sieci dystrybucji dołączone zostały Chiny, Tajwan, Macau i Hong Kong. Wcześniej w sieci były już Australia i Nowa Zelandia. 

 

Przygotowujemy właśnie pierwszą wysyłkę do Singapuru z przeznaczeniem do produkcji telewizyjnych, co z pewnością pomoże w promocji naszych produktów na tamtych rynkach. Po zeszłorocznym dużym sukcesie w Chinach, gdzie wysłaliśmy kilkaset sztuk lamp, mamy nadzieję, że i w nowych krajach nasze produkty zagoszczą na dobre na scenach i w studiach telewizyjnych.

Dominik Zimakowski - prezes zarządu Portman Lights

 

 

Portman Lights to Polska spółka założona w 2016 roku. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji dekoracyjnego oświetlenia scenicznego. Obecna jest w 42 krajach, za pośrednictwem 28 dystrybutorów. Wszystkie produkty Portman mają zarejestrowane wzory przemysłowe. Każdego roku spółka obecna jest na wystawach w Las Vegas, Londynie, Paryżu, Amsterdamie, Oslo, Frankfurcie, Moskwie, a od tego roku również w Guangzhou i Hong Kongu, o ile sytuacja związana z Sars-Cov-2 pozwoli.

 

Reflektory

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

RED ALERT - globalna akcja branży estradowej już dziś
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz