Jaki wzmacniacz zainstalować w ograniczonej przestrzeni? Firma Ashly wychodzi na przeciw.

Jaki wzmacniacz zainstalować w ograniczonej przestrzeni? Firma Ashly wychodzi na przeciw.

14 maja 2020, 09:00
Producent: Ashly Audio
Dystrybucja: TOMMEX

Seria FA od Ashly została zaprojektowana z myślą o łatwym i elastycznym montażu w ciasnych przestrzeniach, w miejscach gdzie inne wzmacniacze nie zmieszczą się, na przykład pod stołami konferencyjnymi, za ekranami, czy wewnątrz kiosków - czyli wszędzie tam, gdzie potrzebna jest niezawodna moc wysokiej jakości, ale przestrzeń instalacyjna jest mocno ograniczona.

Modele FA-125.2 i FA-125.4, wysokości ½ RU, oferują moc 125W na kanał (x 2 na 125.2 i x 4 na 125.4). Wzmacniacz pracuje w klasie D. Dzięki możliwości wyboru trybu pracy: Low Z lub Hi Z, są one w stanie zasilać głośniki pracujące w technologii nisko-impedancyjnej, a także rozproszone systemy nagłośnienia 70 V i 100 V.

 

[img:1]
[img:4]

 

Modele o mocy 125W na kanał, wykorzystują technologię współdzielenia mocy pomiędzy kanałami, pozwalającą na dowolne rozdysponowanie moce pomiędzy pary kanałów, tak aby nie przekroczyć 250W (np. jeden kanał 220W, drugi 30W). Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest dodatkowa moc, sprawdzi się model FA-250.4 w rozmiarze 1 RU, 4 x 250 W (również zaprojektowany dla Hi Low Z), zapewniający bardzo wysoką moc w niewielkim rozmiarze 1U.

 

 

Wszystkie modele są wyposażone w: diody kontroli wysterowania oraz statusu urządzenia na panelu przednim; włącznik zasilania; wejścia i wyjścia sterujące GPIO do kontroli napięcia DC, włączania trybu czuwania oraz wyprowadzenia błędu wzmacniacza. Poprzez przełączniki typu DIP, możliwa jest regulacja czułości na wejściu (-10/+4dB), blokada panelu przedniego, ustawienie polaryzacji załączania trybu standby. Każdy wzmacniacz posiada podstawowe funkcje DSP, takie jak filtr górno-przepustowy (80Hz) oraz limiter sygnału, który zapewni bezawaryjne działanie.

 

[img:3]
[img:2]

 

Wysoce wydajna konstrukcja klasy D została dodatkowo ulepszona przez dodanie Cichego Aktywnego Układu Chłodzenia (Silent Active Cooling System), spełnianie standarów Energy Star zapewnia niskie zużycie energii, kiedy urządzenie nie jest używane.

Model FA-250.4 może być montowany w racku za pomocą dostarczonego zestawu montażowego, a modele FA-125 mogą być instalowane w racku w konfiguracji pojedynczej lub podwójnej z wykorzystaniem opcjonalnego zestawu montażowego.

Seria FA to rozwiązanie, które zapewnia każdemu projektowi wydajność, której potrzebujesz… bez zbędnych gabarytów, dużego poziomu emisji ciepła i zużycia energii.

 

więcej: ashly.com
Nagłośnienie instalacyjne Miksery i wzmacniacze 100V

Gdzie kupić?

Ashly Audio Ashly Audio ashly.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Sklepy muzyczne > Ashly Audio rozwiń listę sklepów

ARRI aktualizuje firmware kamer ALEXA Mini LF
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz