Idealna do klubów, imprez EDM, scenografii z farbami fluorescencyjnymi

Idealna do klubów, imprez EDM, scenografii z farbami fluorescencyjnymi

18 maja 2020, 11:00
Producent: Elation

Magmatic Atmospheric Effects przedstawia serię Prisma, nową generację zaawansowanych produktów oświetleniowych LED UV o wodoodporności IP65. Prisma zmienia jakość emisji światła UV, jednocześnie ułatwiając light designerom i oświetleniowcom wdrażanie światła UV w swoich projektach.

Idealna do klubów, imprez EDM, scenografii z farbami fluorescencyjnymi lub dowolnej produkcji z elementem UV, seria Prisma posiada stopień ochrony IP65 oraz wytrzymałą, ale jednocześnie elegancką konstrukcję bez wentylatora. Oznacza to, że można je stosować nawet w najtrudniejszych warunkach. Kompaktowe, lekkie i łatwe w obsłudze urządzenia, dostępne są w różnych szerokościach wiązki.

 

 

Prisma łączy promieniowanie UV o długości 365 nm w celu uzyskania dalekiego i szerokiego zasięgu z kontrolą i wydajnością diód LED. Urządzenie wykorzystuje wysokiej jakości diody LED stosowane w medycynie, emitując światło UV w zakresie 365 nm i nie generując żadnego światła widzialnego. Dzięki temu świeci tylko materiał reagujący na UV i nic więcej.

Prisma oferuje również inne zalety w porównaniu z tradycyjnymi lampami UV LED - wykorzystują trwałe diody LED najwyższej jakości ze specjalnymi silikonowymi soczewkami, które są odporne na promieniowanie UV i wolno się rozkładają. Większość plastikowych soczewek w tradycyjnych lampach UV zbrązowieje i zepsuje się po kilku latach użytkowania, ale silikonowe soczewki Prisma będą działać przez 25 lat lub dłużej.

  
[img:1]

Prisma Par 20: wash UV klasy IP65 Par z 12 diodami LED wysokiej mocy 2 W UV i wąskim kątem wiązki 20 stopni.

  
[img:2]

Prisma Par 50: wash UV klasy IP65 Par z 16 diodami LED o wysokiej mocy 2W UV i szerokim kątem świecenia 50 stopni z dużego wewnętrznego reflektora LED.

 

[img:3]

 

Prisma Mini Par 20: wash UV klasy IP65 Par z 7 diodami LED wysokiej mocy 2W UV i wąskim kątem wiązki 20 stopni. Prisma Driver 8 może zasilać do 8 jednostek Prisma Mini Par 20.

 

[img:4]

 

Prisma Mini Par 45: wash UV klasy IP65 Par  z 7 diodami LED o wysokiej mocy 2W UV i kątem wiązki 45 stopni. Prisma Driver 8 może zasilać do 8 jednostek Prisma Mini Par 45.

 

[img:5]
 

Prisma Mini Bar 20: Light bar UV klasy IP65 z 10 diodami LED o wysokiej mocy 2W UV i kątem wiązki 20 stopni. Prisma Driver 8 może zasilać do 8 jednostek Prisma Mini Bar 20.

 

[img:6]

 

Prisma Wash 25: Wash UV klasy IP65 z 38 diodami UV o dużej mocy 2W i konstrukcją odbijającą, która tworzy kąt wiązki 25 stopni. Opcja filtra dyfuzyjnego z czarnego szkła zapewnia całkowity efekt zaciemnienia, pozwalając jedynie na przenikanie promieni UV.

 

[img:7]

 

Prisma Wash 100: Wash UV klasy IP65 z (38) diodami UV o dużej mocy 2W i konstrukcją odbijającą, która tworzy imponujący kąt wiązki 90 stopni. Opcja filtra dyfuzyjnego z czarnego szkła zapewnia całkowity efekt zaciemnienia, pozwalając jedynie na przenikanie promieni UV.

Prisma Driver 8: Łatwy w użyciu sterownik 48VDC, który zapewnia indywidualne sterowanie DMX-512, w tym tryby ściemniania ze zmiennym opóźnieniem, do stosowania z maksymalnie 8 urządzeniami serii LED UV Prisma Mini.

 

Reflektory Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led PAR

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Godziny otwarcia:

Pon - Pt:  08:00 - 16:00

adres:
al. Krakowska 20 05-090 Sękocin Nowy

HiFi

Jak zostać realizatorem dźwięku? (Rafał Kossakowski)
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz