Prezent za recenzję! Opisz swój produkt Electro-Voice, a otrzymasz gadżet z logo EV

Prezent za recenzję! Opisz swój produkt Electro-Voice, a otrzymasz gadżet z logo EV

19 maja 2020, 09:00
Producent: Electro-Voice
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Electro-Voice rozdaje prezenty za recenzje swoich produktów! Wystarczy napisać kilka słów na temat swojego nowego sprzętu od EV na dowolnym portalu społecznościowym, w komentarzu na stronie sklepu muzycznego, lub w dowolnym innym miejscu w internecie i poinformować o tym firmę Audio Plus - dystrybutora systemów Electro-Voice w Polsce.

Na stronie audioplus.pl/promo-ev należy wpisać kod EV04 oraz wkleić linka do swojej recenzji. Na podany adres mailowy otrzymacie dalsze informacje. Niedługo później znajdziecie oryginalny gadżet z logo Electro-Voice w swojej skrzynce pocztowej.

Gadżety z logo Electro-Voice przyznaje producent, firma Bosch Sicherheitssysteme GmbH. Firma Audio Plus nie bierze udziału w analizie przesłanych recenzji ani w procedurze wysyłki gadżetów

 

[img:1]

 
Kolumny i głośniki Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Electro-Voice Electro-Voice www.electrovoice.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Electro-Voice rozwiń listę sklepów

Nowe wykończenie przenośnego głośnika Marshalla
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz