Chcesz grać jak Petrucci? Zacznij od jego gitary!

Chcesz grać jak Petrucci? Zacznij od jego gitary!

19 maja 2020, 12:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

John Petrucci to uosobienie perfekcji. Zarówno tej muzycznej jak i brzmieniowej. Nic dziwnego, że gitarzysta Dream Theater wciąż dąży do ewoluowania swoich sygnowanych instrumentów Ernie Ball Music Man. Tym razem firma, na której czele stoi Sterling Ball zaprezentowała aktualną linię instrumentów, powstałych przy współpracy z Petruccim. 

 

 

Na aktualną ofertę firmy Ernie Ball Music Man składa się rzecz jasna okręt flagowy serii, tj. Majesty - wyposażony w przetworniki DiMarzio Dreamcatcher (mostek), Rainmaker (gryf) oraz system piezo. Te (nomen omem) majestatyczne instrumenty dostępne będą w następujących wersjach kolorystycznych: Pink Sand, Red Phoenix, Smoked Pearl oraz Ember Glow. Warto również zaznaczyć, że dostępna będzie limitowana do zaledwie 200 sztuk seria Purple Nebula Majesty,  dostępna w wyjątkowym wykończeniu... Purple Nebula rzecz jasna! 

 

[img:1]

 

Model JP15 to rzec można klasyka gatunku. Korpus tego instrumentu zbudowany został z drewna Okoume, na pokładzie znajdziemy przetworniki Di Marzio Illuminator, system piezo oraz 20 dB boost. Podobnie jak model Majesty, JP15 dostępny jest w wersji 6 i 7 strunowej i w wykończeniu Cerulean Paradise.

 

[img:2]

 

JP Maple Top jak sama nazwa wskazuje wyróżnia się klonowym topem, osadzonym na olchowym korpusie wraz z mahoniowym rdzeniem. Mahoniowy gryf zdobi podstrunnica wykonana z palisandru (East Indian Rosewood). Całość napędza doskonale znany fanom gitar Johna duet przetworników DiMarzio Liquifire & Crunch Lab. Dostępna jest również wersja z topem wykonanym z drewna Koa oraz hebanową podstrunnicą.

 

[img:3]

 

.

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

Gitara

B6 to najnowsza propozycja Zoom dla basistów
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz