PRS przywraca limitowany nakład S2 Studio. Bardzo limitowany!

PRS przywraca limitowany nakład S2 Studio. Bardzo limitowany!

20 maja 2020, 11:00
Producent: PRS Guitars
Dystrybucja: FX MUSIC GROUP

PRS za sprawą serii S2 pokazał, że produkowane w USA instrumenty nie muszą kosztować fortuny. Teraz Paul Reed Smith postanowił powrócić z niezwykle ciepło odebranym modelem S2 Studio, za sprawą limitowanej edycji, przeznaczonej na rynek europejski. 

 

 

Przypomnijmy, PRS S2 Studio pierwotnie debiutowały na rynku w 2018 roku i wyróżniały się układem elektronicznym HSS. Instrumenty te wykonane zostały z mahoniowego korpusu, palisandrowej podstrunnicy, a profil szyjki to Pattern Regular.

Rozbudowany układ elektroniczny składa się z przetworników Starla (humbucker) oraz duetu singli Type-D. Niezwykle limitowany nakład tych instrumentów sprowadza się do zaledwie 50 sztuk i dostępny będzie w czterech wersjach kolorystycznych: Antique White, Black, McCarty Tobacco oraz Frost Blue Metallic

 

[img:1]

 
Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

PRS Guitars PRS Guitars www.prsguitars.com

Dystrybucja w Polsce:

FX MUSIC GROUP

tel.: +48 (84) 639 11 22
adres:
ul. Piłsudskiego 53 22-400 Zamość

Sklepy muzyczne > PRS Guitars rozwiń listę sklepów

Nowy nabytek w serii Recto
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz