Kreatywność pomarańczowej firmy nie zna granic! Zobaczcie nowe słuchawki Orange

Kreatywność pomarańczowej firmy nie zna granic! Zobaczcie nowe słuchawki Orange

21 maja 2020, 09:00
Producent: Orange Amps

Orange nie zasypuje gruszek w popiele i wyciska (o ironio!) ostatnie soki z pandemii. Darmowa szkoła gry na gitarze? Jest! Regularne programy muzyczno / gitarowe z gwiazdorską obsadą? Również można odhaczyć. No to pora na nowe, bezprzewodowe słuchawki, oczywiście utrzymane w pomarańczowej estetyce! 

 [img:1]

 

Orange Crest Edition Wireless Headphones to bezprzewodowe słuchawki, wykorzystujące technologię Bluetooth, wyposażone w szereg udogodnień oraz długi czas pracy. Dzięki dyskretnie zamontowanym przyciskom możemy komfortowo zmieniać kolejność utworów lub ustalać głośność dźwięku. "Na pokładzie" znajdziemy również schowany mikrofon, umożliwiający odbywanie rozmów telefonicznych oraz video. 

Materiał, z którego wyścielane jest wnętrze słuchawek gwarantuje komfort oraz izolację od dźwięków z zewnątrz, podczas gdy bateria zapewnia około 24 godziny czasu pracy na jednym ładowaniu. 

 

[img:2]

 
Słuchawki Słuchawki konsumenckie Kompaktowe do muzyki

Gdzie kupić?

Orange Amps Orange Amps www.orangeamps.com

Dystrybucja w Polsce:

ARCADE AUDIO Sp. z o.o.

tel.: +48 (12) 420 63 00
tel.: +48 (12) 442 43 42
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 -17:00

adres:
ul. Galicyjska 2 32-091 Michałowice k/Krakowa

Sklepy muzyczne > Orange Amps rozwiń listę sklepów

RED ALERT - globalna akcja branży estradowej już dziś
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz