Ucz się od najlepszych - serwisuj gitary jak gwiazda rocka!

Ucz się od najlepszych - serwisuj gitary jak gwiazda rocka!

22 maja 2020, 10:00
Producent: Gibson
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Pandemia powoduje przesuwanie granic kreatywności firm muzycznych. To fakt - nie opinia! Tym razem na czoło peletonu wysunął się Gibson, ze swoimi poradami w dziedzinie serwisowania instrumentów. 

 

 

Virtual Guitar Tech Service to jak sama nazwa wskazuje wirtualny serwis gitarowy, stworzony przez firmę Gibson i pozwala na zasięgnięcie porad lub konsultowanie się z najlepszymi lutnikami legendarnej marki. Warto nadmienić, że te osoby często serwisują gitary takim tuzom jak Slash, Richie Faulkner czy Joe Bonamassa! 

 

[img:1]

 

Sam proces konsultacji jest prosty i odbywa się za pomocą niezwykle popularnej aplikacji Zoom. Na stronie Gibson.com odbywa się 30 minutowa konferencja, gdzie lutnicy poznają poziom zaawansowania biorących udział oraz mniej więcej omawiają zakres porad oraz dostępne uczestnikom narzędzia. Cóż, z pewnością dla niektórych przeszkodą może być znajomość języka angielskiego, co nie zmienia faktu, że jeśli znasz ten język, to otwiera się przed Tobą niepowtarzalna okazja podłubać przy gitarze z kimś, kto zjadł na tym zęby. 

 

[img:2]

 
Gitary Elektryczne Akustyczne Basowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gibson rozwiń listę sklepów

MXR poszerza katalog o wszechstronny drive
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz