Czy nowa gitara Ernie Ball Music Man Sabre podbije Twoje serce?

Czy nowa gitara Ernie Ball Music Man Sabre podbije Twoje serce?

21 maja 2020, 10:00
Producent: Music Man
Dystrybucja: Music Info

Sabre oznacza szablę i taki jest najnowszy produkt Ernie Ball Music Man. Elegancki, dopieszczony, a zarazem śmiertelnie skuteczny. Zresztą Ryan "Fluff" Bruce nie może się mylić! 

 

 

Ernie Ball Music Man Sabre to seria gitar zbudowanych w oparciu o korpus wykonany z drewna Okoume, który wieńczy spektakularnie prezentujący się klonowy top. Również binding korpusu wykorzystuje fakturę płyty wierzchniej, co nadaje instrumentowi butikowy charakter. 

 

[img:1]

[img:2]

 

Z kolei gryf wykonany został z klonu poddanego obróbce termicznej i ma profil  "odchudzonego" C. Gitarę napędza duet specjalnie zaprojektowanych, firmowych humbuckerów, a za intonację odpowiadają blokowane klucze Schaller. Miłośnikom "wajchowania" z pewnością przypadnie do gustu niezwykle ceniony mostek Ernie Ball Music Man Modern Tremolo System.

 

 

Gitary Elektryczne

Gdzie kupić?

Music Man Music Man www.music-man.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Music Man rozwiń listę sklepów

MXR poszerza katalog o wszechstronny drive
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz