Lady Gaga i Ariana Grande - wspólna piosenka jeszcze w tym tygodniu

Lady Gaga i Ariana Grande - wspólna piosenka jeszcze w tym tygodniu

19 maja 2020, 11:33

O tej współpracy fani obu artystek spekulowali od dawna. Lady Gaga i Ariana Grande już w najbliższy piątek ujawnią swój wspólny singiel – "Rain On Me". Kawałek trafi na szósty album Lady Gagi, "Chromatica", którego premiera zaplanowana jest na 29 maja.[img:1]

Pierwsze spekulacje na temat duetu pojawiły się, gdy Grande opublikowała życzenia urodzinowe dla Lady Gagi na Instagramie. Domysły potwierdziły się, gdy ujawniono oficjalną tracklistę albumu „Chromatica”. Na krążku pojawią się także utwory z Eltonem Johnem oraz grupą BLACKPINK.

Pierwotnie album „Chromatica” miał ukazać się 10 kwietnia, jednak Lady Gaga przełożyła datę premiery z powodu pandemii. „Rain On Me” będzie jedynym utworem udostępnionym z wydawnictwa przed premierą, poza pierwszym singlem „Stupid Love”. „To powrót Gagi takiej, jaką pokochaliśmy na samym początku. Wspaniały powrót jednej z najciekawszych gwiazd popu XXI wieku i banger, który rozświetli wiele parkietów” – tak o kawałku pisali dziennikarze „NME”.

Duet Lady Gagi i Ariany Grande „Rain On Me” trafi do serwisów cyfrowych w piątek, 22 maja, a album „Chromatica” w sprzedaży tydzień później – 29 maja.

Pop
Lady Gaga "Chromatica" dostępna w serwisach cyfrowych
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz