Małe pomoce - duży efekt, czyli nowe akcesoria od Adam Hall

Małe pomoce - duży efekt, czyli nowe akcesoria od Adam Hall

25 maja 2020, 09:00
Producent: Gravity ADAM HALL
Dystrybucja: ADAM HALL Group GmbH

W okresie pandemii koronawirusa bardzo brakuje nam kontaktu z innymi. Pamiętajmy jednak, że warunkiem przezwyciężenia kryzysu jest ścisłe przestrzeganie zasad higieny i dystansu społecznego także w pierwszej fazie łagodzenia restrykcji społecznych i gospodarczych.

W związku z tym firma Adam Hall Group proponuje dwa niewielkie, lecz bardzo przydatne akcesoria: stojak marki Gravity na środek dezynfekcyjny i taśmę dystansującą AH Accessories. Oba produkty są już dostępne w sprzedaży.

 

Uniwersalny stojak na środek dezynfekcyjny

Ogromna popularność zestawu DIY Gravity XDS SET 01 sprawiła, że marka Gravity postanowiła włączyć do swego portfolio jego udoskonaloną wersję uniwersalną. Gravity GMS23DIS01B (W) to stojak na środek dezynfekcyjny z regulowaną wysokością, złożony ze statywu mikrofonowego GMS23 z okrągłą podstawą oraz uniwersalnego uchwytu na środek dezynfekcyjny GMADIS01B (W) (dostępnego także osobno).

Gravity GMS23DIS01B (W) to rozwiązanie uniwersalne, idealne do zastosowań mobilnych i stałych przy wejściach do obiektów i w poczekalniach – w sklepach, przychodniach, lokalach gastronomicznych, hotelach, szkołach, halach targowych, zakładach i biurach. Uniwersalna klamra Super Clamp SCP710B umożliwia montaż stojaka m.in. na rusztowaniach, poręczach i kratownicach, a praktyczne szczeliny montażowe zabezpieczają przed kradzieżą.

 

[img:2]

 

Taśma dystansująca Adam Hall Accessories

Dzięki nowej taśmie dystansującej marki Adam Hall Accessories zachowanie wymaganego odstępu nie stanowi problemu. Żółto-czarna taśma samoprzylepna z PCW o długości całkowitej 66 metrów nadaje się idealnie do tymczasowego oznaczania zalecanej odległości dla osób czekających w kolejce – w instytucjach publicznych, supermarketach i mniejszych sklepach bądź lodziarniach ze sprzedażą na wynos. Oznakowanie co 0.5 metra ułatwia szybkie i pewne umieszczenie taśmy we właściwych odstępach.

Taśma dystansująca jest obecnie dostępna w czterech językach: niemieckim, angielskim, francuskim i niderlandzkim. Dla rynku brytyjskiego producent oferuje ponadto specjalną taśmę przystosowaną do obowiązujących tam odstępów 2-metrowych.

 

[img:1]

 

Statywy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Gravity rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

ADAM HALL ADAM HALL www.adamhall.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ADAM HALL rozwiń listę sklepów

Pro Audio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości