Marshall Stockwell II w nowej odsłonie. I to jakiej!

Marshall Stockwell II w nowej odsłonie. I to jakiej!

29 maja 2020, 11:00
Producent: Marshall Headphones
Dystrybucja: LAUDA AUDIO

Nawiązanie do klasyki - taki jest Stockwell II, bezprzewodowy głośnik od Marshalla, który doczekał się nowej wersji wykończenia, zwanej Black and Brass. 

[img:1]

Marshall Stockwell II Black and Brass to nazwa nowego wykończenia znanego i lubianego bezprzewodowego głośnika legendarnego producenta. Jak sama nazwa wskazuje, kolorystyka urządzenia łączy w sobie czerń oraz mosiądz i jest to bezpośrednie nawiązanie do kultowych wzmacniaczy gitarowych, zaprojektowanych przez nieodżałowanego Jima Marshalla

 

 

Stockwell II jest wodoodpornym (IPX4), bezprzewodowym głośnikiem, oferującym do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu oraz wykorzystującym technologię Bluetooth 5.0. Urządzenie jest niezwykle kompaktowe oraz lekkie (około 1.4 kg). 

 

[img:2]

Głośniki

Gdzie kupić?

Marshall Headphones Marshall Headphones www.marshallheadphones.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Marshall Headphones rozwiń listę sklepów

Gitara

B6 to najnowsza propozycja Zoom dla basistów
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz