Kolejne białe kruki od Szalonego Profesora z Finlandii

Kolejne białe kruki od Szalonego Profesora z Finlandii

28 maja 2020, 09:00
Producent: Mad Professor
Dystrybucja: Music Media

Od początku pandemii firma Mad Professor postanowiła wykorzystać ten okres na produkcję limitowanych, modyfikowanych wersji swoich efektów. Tym razem padło na modele Dual Blue DelayBig Tweedy Drive, Stone Grey Distortion oraz Amber Overdrive

 [img:1]

 

Dual Blue Delay (Deep mod) to niezwykle prosty w obsłudze i "grubo" brzmiący delay. Modyfikacja polega na dokładnym odwzorowaniu brzmienia Deep Blue Delay i pozwala na uzyskaniu m.in. kultowego efektu slap back, używanego m.in. przez Matta Scofielda. Ponadto, strona LONG urządzenia pozbawiana została pewnych niskich częstotliwości. 

Big Tweedy Drive (Super Tweed mod) pozwala na uzyskanie bardzo poszukiwanego brzmienia, rozkręconego na maksa Tweed Twin'a z lat 50-tych. Modyfikacja dodaje jeszcze większej ilości przesteru i kompresji, przy zachowaniu selektywności oryginału.

 

 

Stone Grey Distortion (Modernized mod) jest efektem niezwykle lubianym przez współczesnych gitarzystów, poszukujących hi-gainowego brzmienia, niezwykle selektywnego i nie "zamulającego" w dolnym paśmie. Modyfikacja polega na dodatkowym "zastrzyku adrenaliny" w to urządzenie, które z pewnością ucieszy miłośników niskich strojów. 

Amber Overdrive (Midas Touch mod) to urządzenie oparte o model Golden Cello, jeden z najbardziej pożądanych produktów Szalonego Profesora. Przy zachowaniu kultowego brzmienia oryginału, Amber Overdrive posiada wyższy poziom wyjściowy sygnału oraz jeszcze lepiej odnajduje się w miksie.

 

 

więcej: www.mpamp.com
Efekty Kostki podłogowe do gitary elektrycznej
Egzotyczne drewno i klasyczny design od Luna Guitars
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz