Kompletny system dla konferencji i streamingu od Phono Media

Kompletny system dla konferencji i streamingu od Phono Media

29 maja 2020, 08:00
Dystrybucja: Phono Media

Firma Phono Media, dystrybutor szerokiej gamy rozwiązań AV w Polsce, zaproponowała kompletny system dla potrzeb konferencji i streamingu live. Wyposażony w wysokiej jakości akumulatory umożliwiające nawet 8 godzin ciągłej pracy, został stworzony z myślą o konferencjach plenerowych lub realizacjach, w których dostęp do prądu jest utrudniony.

W skład zestawu wchodzi kolumna głośnikowa Denon Professional Audio Commander wyposażona w podwójny odbiornik UHF i dostarczana wraz z mikrofonem do ręki oraz mikrofonem nagłownym i nadajnikiem typu bodypack. Na pokładzie znajduje się również odbiornik Bluetooth, player USB/SD oraz dwa wejścia XLR umożliwiające podłączenie dodatkowych źródeł dźwięku. 12" woofer oraz 1" tweeter o łącznej mocy 200W sprawiają, że kolumna doskonale sprawdzi się zarówno w sali, jak i w niewielkim plenerze.

 

[img:3]

 

[img:1]

 

Następnym elementem toru sygnałowego jest przenośny splitter konferencyjny AudioPressBox APB-224 C. Jest on wyposażony w dwa wejścia XLR z możliwością regulacji barwy, 24 wyjścia na dwóch niezależnych kanałach oraz wyjście słuchawkowe do monitorowania sygnału. Dzięki temu z pomocą urządzenia możemy przekazywać dwa różne sygnały do rejestratorów, kamer, komputerów czy wozów transmisyjnych.

 

[img:4]

 

Ostatnim urządzeniem wchodzącym w skład zestawu jest interfejs iRig2, umożliwiający przekazanie sygnału ze splittera AudioPressBox na urządzenia mobilne (iOS/Android). Z jego pomocą możemy zrealizować streaming live z najwyższej jakości dźwiękiem bez obawy o warunki pogodowe czy szumy.

 

[img:2]

więcej: phonomedia.pl
Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki Splitery Systemy przyłączeniowe

Gdzie kupić?

Denon Professional Denon Professional www.dm-pro.eu/pl

Dystrybucja w Polsce:

Horn Distribution S.A.

adres:
ul. Kurantów 34 02-873 Warszawa

Sklepy muzyczne > Denon Professional rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

AudioPressBox AudioPressBox www.audiopressbox.com

Dystrybucja w Polsce:

Phono Media

tel.: +48 22 740 44 83
Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 17:00

adres:
ul. Botaniczna 44 04-543 Warszawa

Sklepy muzyczne > AudioPressBox rozwiń listę sklepów

Gdzie kupić?

IK Multimedia IK Multimedia www.ikmultimedia.com

Dystrybucja w Polsce:

AUDIOSTACJA

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > IK Multimedia rozwiń listę sklepów

Superlux D112C - mikrofon dla Twojej harmonijki
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz